9 iemesli mainīt grāmatvedības programmu uz biznesa vadības sistēmu

>

Pietrūkst jaudas?

Salīdzināt divas automašīnas, ja viena ir mazlitrāžas auto ar pamataprīkojumu, turpretī otra - ar visām iespējamām ekstrām un turbo motoru, ir ļoti vienkārši. Grūtāk ir pieņemt lēmumu, kurš auto jums vajadzīgs. Līdzīgi ir ar grāmatvedības programmu un biznesa vadības sistēmu salīdzinājumu. Lūk 9 konkrēti iemesli, kādēļ mainīt grāmatvedības programmu uz biznesa vadības sistēmu Standard Books by Excellent.

1. Nezaudējiet neko - tikai iegūstiet

Grāmatvedība ir pamātā jebkura uzņēmuma vadībai, tādēļ Standard Books ietver visas funkcijas, lai nodrošinātu uzņēmuma grāmatvedības uzskaiti, nepieciešamo aprēķinu veikšanu un atskaišu iesniegšanu Valsts ieņēmumu dienestā.

>

2. Ietaupiet laiku

Dubulta datu ievade, radītās datu kļūdas un pārpratumi ir liels laika zaglis. Pārvaldot visus uzņēmuma biznesa datus vienā programmā jūs ietaupīsiet laiku uz katru darījumu. Turklāt dažādas taustiņu kombinācijas, detalizētas atskaites ar iespēju atvērt jebkuru apakšierakstu, kā arī vairāku logu sistēma, ievērojami paātrina katra darbinieka darbu ar programmu.

3. Nozaru risinājumi

Daudzi uzņēmumi nodarbojas ar vairākiem darbības virzieniem vienlaicīgi. Standard Books vienotajā biznesa vadības sistēmā ir 30 dažādu moduļu no ražošanas līdz klientu attiecību pārvaldībai, kas pielāgoti katras nozares vajadzībām. Tas ļaus sakārtot procesus, samazināt darbinieku patērēto laiku, pārskatīt kopējos rezultātus un pieņemt ātrus un kvalitatīvus vadības lēmumus.

>

4. Dokumentu uzglabāšana elektroniski

Pētījumi liecina, ka vismaz 20% laika darbinieki meklē nepieciešamo informāciju. Var ietaupīt daudz laika, glabājot visus dokumentus elektroniski vienuviet - pievienojot jebkuram sistēmas ierakstam vai glabājot elektroniskā mapju sistēmā, kas ļauj kontrolēt kurš un kad kuriem dokumentiem piekļuvis. Turklāt nav jāmaksā par papildu glabāšanas vietu - tas viss ir iekļauts abonēšanas maksā!

5. Digitālais birojs

Lai strādātu attālināti, nepietiek tikai ar internetu un datoru. Katram darbiniekam ir nepieciešams piekļūt visai vajadzīgajai informācijai ātri un spēt izdarīt savu darbu efektīvi. Visi mūsu moduļi kopā ar elektronisku dokumentu uzglabāšanu, apstiprinājumu pieprasīšanu, integrāciju ar telefoniju un e-pastu, ļauj jums un jūsu darbiniekiem patiešām strādāt attālināti.

>

6. Visi uzņēmumi vienuviet

Jebkurš klients, kurš abonē standarta paku ar pilnu funkcionalitāti, saņem iespēju pārvaldīt 200 kompāniju datus jau iekļautus cenā. Ja esi grāmatvedības ārpakalpojuma sniedzējs vai pārstāvi uzņēmumu grupu, pievieno saistītās kompānijas vienā datu bāzē. Uzņēmumu grupas ietvaros ir iespējams arī veidot konsolidētus pārskatus, lai redzētu aktuālos darbības rādītājus reālajā laikā.

7. Algu uzskaite bez darbinieku skaita ierobežojuma

Vai jums ir 5 vai 500 darbinieki - LR likumdošanas prasībām atbilstoša algu aprēķinu
funkcionalitāte ir iekļauta standarta pakā.

>

8. Pieejams arī Mac datoriem

Ne viens vien uzņēmējs izmanto ne tikai Windows, bet arī Apple datorus. Standard Books by Excellent lietotnes strādā gan uz Windows, gan MacOS, tādēļ izmanto labāko native aplikāciju praksi un ir daudz ērtāk un ātrāk lietojamas kā daudzas programmas, kas jālieto ar tīmekļa pārlūka starpniecību.
>

9. Nekādu slēptu izmaksu

Standarta paka par 69 EUR mēnesī ietver 200 kompānijas, 2 vienlaicīgos lietotājus, pilnu funkcionalitāti, kā arī šis risinājums ir pieejams vienā no drošākajiem datu centriem Baltijā. Mēs rūpēsimies par tā nepārtrauktu darbību, jaunu funkciju pievienošanu, rezerves kopijām un visu pārējo, kas nepieciešams uzņēmuma centrālās sistēmas darbības nodrošināšanai.

Piesakies izmēģinājumam!

Iepazīsties tuvāk ar “Standard Books” biznesa programmatūras iespējām. Atstāj savu e-pasta adresi un mēs nosūtīsim saiti uz izmēģinājuma versiju!

Paldies!

Tavi dati ir nosūtīti.

Kļūda!

Dati nav nosūtīti.