Ātrā meklēšana!

Demonstrācijas versijaAtjaunināts 30. septembris 2020

Jebkuram interesentam, kā arī mūsu esošiem klientiem, bezmaksas piedāvājam piekļuvi mūsu Standard Books by Excellent demonstrācijas versijai.

Pieprasot piekļuvi uz info@excellent.lv, Jūs saņemsiet instalācijas saiti demo versijai un īsas programmas instalācijas instrukcijas. Jūs varēsiet apskatīt mūsu Demo kompānijas datus, Jūs varēsiet arī apskatīt dažādus iestatījumus un kopumā aplūkot kā varētu izskatīties Jūsu kompānijas konfigurācija un ieraksti.

Jūs varēsiet arī veidot un mainīt datus kā artikulus, klientus, rēķinus un tamlīdzīgi, taču ņemiet vērā, ka šie ir publiski pieejami dati, tādēļ vienmēr lietojiet izdomātus datus un nekādā gadījumā nelietojiet reālu personu vārdus, kontaktinformāciju vai citu personīgu informāciju.

 
Pirms pieprasīt piekļuvi datiem Jums būs nepieciešams standardID, kas reģistrēts https://mystandard.hansaworld.com mājas lapā. Lai reģistrētos sekojiet šīm instrukcijām:
StandardID lietotāja reģistrācija
Jums nav nepieciešams atkārtoti reģistrēt StandardID, ja jau agrāk esiet to reģistrējuši!

Kad esat saņēmuši StandardID lietotāju no Hansaworld, uzrakstiet brīvā formā Demo versijas piekļuves pieprasījuma e-pastu uz info@excellent.lv

Jūs saņemsiet no mums tālāku informāciju par pieslēgšanos programmai.

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Paldies par atsauksmēm!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus