Ātrā meklēšana!

Kā izveidot pagaidu kampaņas cenrādi konkrētam periodam?Atjaunināts 08. maijs 2020

Ja esi izveidojis un izmanto Cenrāžus, tad cenrāžus, kas izveidoti pagaidu kampaņām, ir iespējams aizstāt ar jauniem. Kampaņai ir jāizveido jauns Cenrādis reģistrā “Cenrāži” (Tirdzniecības vadības modulī). 

Aizstāt – šis lauks tiek izmantots kopā ar lauku “Periods”. Tas tiek izmantots gadījumā, ja Klientam vai Klienta klasei ir noteikts parastais cenrādis, bet uz kādu laiku vēlies izmantot citu Cenrādi.  
Parastajā cenrādī atstāj laukus “Periods” un “Aizstāt” tukšus. Izveido jaunu pagaidu kampaņas Cenrādi, norādi tā derīguma laiku un laukā “Aizstāt” ievadi parastā cenrāža kodu. Klientu vai Klientu klasi mainīt nevajag. Izveido jaunās kampaņas Cenrādim cenu kartes, izmantojot apkopes funkciju “Pārrēķināt cenrādi”, vai arī ievadi tās manuāli reģistrā “Cenas” (Tirdzniecības vadības modulis).

Ievadot piedāvājumus, pārdošanas pasūtījumus vai rēķinus, norādītajā periodā tiks izmantots pagaidu Cenrādis. Pirms un pēc šī perioda tiks izmantots parastais cenrādis.
Piedāvājumu un pārdošanas rēķinu gadījumā, nosakot periodu, tiek ņemts vērā piedāvājuma un rēķina datums. Pasūtījumu gadījumā izšķirošais var būt Pasūtījuma, Plānotās izsūtīšanas vai Nosūtīšanas datums. Tas tiek noteikts, pamatojoties uz Klienta kartes lapā “Cenas” veikto izvēli “Cena balstās uz”.

Kad Cenrādis ir saglabāts, tad periodu un lauku “Aizstāt” vairs mainīt nevar.

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Paldies par atsauksmēm!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus