Ātrā meklēšana!

Kā rēķiniem pievienot logotipu?Atjaunināts 06. septembris 2022

1. Lai pievienotu logotipu rēķinam vai citiem dokumentiem, ir nepieciešams logotipa attēla fails. Logotipa attēla fails ir iepriekš jāielādē servera programmas direktorijā. Piemēram, attēla nosaukums ir bilde.png.

Lūdzu nosūtiet logotipa failu mums uz e-pasta adresi info@excellent.lv. Administrators pievienos failu pareizajā servera vietā.

Ja lietotāji strādā ar :

  • Windows operētājsistēmu, tad attēla failam ir jābūt BMP vai PNG formātā. Ir svarīgi, lai faili ar BMP paplašinājumu būtu 24 bitu formātā
  • Mac gadījumā ir jāizmanto logotipa fails PDF formātā.
  • Windows un Mac operētājsistēmas failam ir jābūt PNG formātā.

NB! Sākot ar versiju 8.1, logotipa failam nedrīkst piešķirt nosaukumu “logo.png”, jo tas ir rezervēts programmai.

2. Kad attēla fails ir augšupielādēts serverī, un ir vajadzība redzēt bildi priekšskatījumā, tad vajag pievienot Tehnisko parametru iestatījumā ”HAL noteikumi” failu bilde.png un atzīmēt ”Klients un serveris” radio pogu (un restartēt klientu).

3. Kad attēla fails ir augšupielādēts serverī, lietotājs var atkarībā no nepieciešamības pievienot logotipu rēķinam vai citām dokumentu formām, izmantojot nosaukumu bilde.png. Dokumenta formu atradīsi Sistēmas modulī – reģistrs ”Dokumentu forma”. Atver dokumenta formu, kurai vēlies pievienot logotipu.

4. Uzklikšķini dokumenta formas logā uz pogas ”Attēls” un ar datora peli ievelc kastīti vietā, kurā vēlies redzēt logotipu. Atvērsies logs, kurā jāaizpilda lauks “Faila nosaukums”. Šeit ar roku ir jāieraksta faila nosaukums bilde.png., kuru iepriekš nosūtīji pa e-pastu.

NB! Lielajiem un mazajiem burtiem ir jābūt tieši tādiem pašiem kā faila nosaukumā.
Ja logotips nav nepieciešamajā izmērā, tad veic atzīmi pie ”Iekļaut rāmī”.

5. Var arī pievienot logo failu modulī Sistēma iestatījumā ”Informācija par kompāniju” un pievienot logotipu rēķinam vai citām dokumentu formām. Mīnus tāda veida attēla saglabāšanai ir, ka programma izmantos tikai lokāli saglabāto failu. Tas netiek uzlikts uz servera, kas nozīmē, ka citiem lietotājiem tas fails nebūs pieejams un netiks izmantots drukāšanā. Logotipa fails būs jāsaglabā arī lokāli uz katra datora programmas instalācijas mapē.

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Paldies par atsauksmēm!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus