Ātrā meklēšana!

Kā rēķiniem pievienot logotipu?Atjaunināts 08. maijs 2020

1. Lai pievienotu logotipu rēķinam vai citiem dokumentiem, ir nepieciešams logotipa attēla fails. Logotipa attēla fails ir iepriekš jāielādē servera programmas direktorijā. Lūdzu nosūtiet logotipa failu mums uz e-pasta adresi info@excellent.lv. Administrators pievienos failu pareizajā servera vietā.

Ja lietotāji strādā ar Windows operētājsistēmu, tad attēla failam ir jābūt BMP vai PNG formātā. Ir svarīgi, lai faili ar BMP paplašinājumu būtu 24 bitu formātā.
Mac gadījumā ir jāizmanto logotipa fails PDF formātā.
NB! Sākot ar versiju 8.1, logotipa failam nedrīkst piešķirt nosaukumu “logo.bmp”, jo tas ir rezervēts programmai.

2. Kad attēla fails ir augšupielādēts serverī, lietotājs var atkarībā no nepieciešamības pievienot logotipu rēķinam vai citām dokumentu formām. Dokumenta formu atradīsi Sistēmas modulī – reģistrs “Dokumentu formas”. Atver dokumenta formu, kurai vēlies pievienot logotipu.

3. Uzklikšķini dokumenta formas logā uz pogas “Attēls” un ar datora peli ievelc kastīti vietā, kurā vēlies redzēt logotipu. Atvērsies logs, kurā jāaizpilda lauks “Faila nosaukums”. Šeit ar roku ir jāieraksta faila nosaukums, kuru iepriekš nosūtīji pa e-pastu. NB! Lielajiem un mazajiem burtiem ir jābūt tieši tādiem pašiem kā faila nosaukumā.
Ja logotips nav nepieciešamajā izmērā, tad veic atzīmi pie “Iekļaut rāmī”.

4.Logotipa fails ir jāsaglabā arī lokāli uz katra datora programmas instalācijas mapē

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Paldies par atsauksmēm!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus