Ātrā meklēšana!

Kāda ir atšķirība starp kompānijas dzēšanu un kompānijas iztukšošanu?Atjaunināts 08. maijs 2020

UZŅĒMUMA DZĒŠANA

Dzēšana ir nepieciešama tad, ja datubāzē ir vairāki uzņēmumi un ir vēlēšanās samazināt uzņēmumu skaitu. Pēc dzēšanas samazinās uzņēmumu skaits datubāzē. Piemēram, ja iepriekš datubāzē bija 4 uzņēmumi, bet 1 no tiem pārtrauca darbību, tad pēc uzņēmuma dzēšanas datubāzē saglabāsies vieta tikai 3 uzņēmumiem. Licence ir spēkā atbilstoši atlikušo uzņēmumu skaitam. 

Uzņēmumu dzēšana ir nepieciešama, ja firma ir iegādājusies atsevišķas papildu uzņēmumu licences un ja 1 vai vairāki uzņēmumi ir pārtraukuši darbību, bet jauni uzņēmumi to vietā nav nākuši. 

Biroja uzņēmumu licences turētājiem uzņēmumu dzēšana nav nepieciešama, jo šajā gadījumā pakete ietver līdz 50 uzņēmumus (ERP pakete – 99). Ja grāmatvedības iestāde jau ir izveidojusi kontus 50 uzņēmumiem un ir vēlēšanās aizstāt neaktīvos uzņēmumus ar jauniem, tad ir jāveic uzņēmuma iztukšošanas procedūra.

Par vēlēšanos dzēst uzņēmumu raksti uz e-pastu info@excellent.lv.

UZŅĒMUMA IZTUKŠOŠANA

Iztukšošanas procedūra ir nepieciešama gadījumā, ja datubāzē ir vairāki uzņēmumi un ir vēlēšanās aizstāt vismaz viena uzņēmuma datus ar jauniem datiem. Pēc iztukšošanas nesamazinās uzņēmumu skaits datubāzē.

Ja, piemēram, iepriekš datubāzē bija 4 uzņēmumi, bet 1 no tiem pārtrauca darbību, tad pēc uzņēmuma iztukšošanas datubāzē saglabāsies vieta 4 uzņēmumiem, bet 1 vieta būs tukša, kurā būs iespējams ievadīt jauna uzņēmuma datus. Attiecībā uz licenci nekas nemainās.

Par vēlēšanos iztukšot uzņēmumu raksti uz e-pastu info@excellent.lv.

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Paldies par atsauksmēm!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus