Ātrā meklēšana!

Kādā veidā var palielināt programmas ekrāna burtu lielumu?Atjaunināts 08. maijs 2020

Uzsākot lietot jaunu datora monitoru, kas atbalsta FullHD vai 4K formātus, Windows lietotāji var nonākt situācijā, ka “HansaWorld” programmatūras ekrāna teksts ir pārāk mazs.

Versijas 7.2 un vecāku versiju gadījumā ir iespējams mainīt programmas pārskatos redzamā teksta fontu/stilu. Citas ekrāna izvēlnes un citu tekstu izmērus ar iestatījumiem nav iespējams mainīt. Tomēr problēmu ir iespējams atrisināt, mainot Windows operētājsistēmas iestatījumus. Šeit ir daži ieteikumi:

1. Izmaini Windows izšķirtspēju (Control Panel > Appearance and Personalization). Mainot izšķirtspēju, palielinās arī visas citas datorā esošās programmas.

2. Sākot no Windows 7:   dodies uz Control Panel -> Appearance and Personalization. Šeit laukā “Display” ir izvēle “Make text and other items larger or smaller”. Tur var izvēlēties 125%.

3. Sākot no Windows 8.1:  ar peles labo taustiņu uzklikšķini uz “Enterprise” vai “Standard Books” palaišanas failu (EXE) un izvēlies “Properties”.
 3.1. Sadaļā “Compatibility” atzīmē “Disable display scaling on high DPI settings” un nospied OK. No jauna palaid “Enterprise” vai “Standard Books” programmu un pārbaudi, vai teksts ir kļuvis lielāks.
 3.2. Sadaļā “Compatibility” izvēlies “Change high DPI settings”. Atvērtajā logā atzīmē “Override high DPI scaling behavior ” un “Scaling performed by Application“. No jauna palaid “Enterprise” vai “Standard Books” programmu un pārbaudi, vai teksts ir kļuvis lielāks.

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Paldies par atsauksmēm!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus