Ātrā meklēšana!

Kādam mērķim tiek izmantoti artikulu klases?Atjaunināts 08. maijs 2020

Šajos moduļa “Realizācija” iestatījumos ir iespējams raksturot klases Artikulu klasificēšanai. Klases tiek rādīti katra artikula kartes lapā, kur ir iespējams iestatīt arī vairākus ar komatiem atdalītas Artikulu klases. Piemēram, radiomagnetofonu var klasificēt gan kā radio, gan arī kā magnetofonu. Klasifikācija sniedz alternatīvu iespēju grupēt artikulus līdzās artikulu klasēm. Parasti artikuli tiek iedalīti klasēs grāmatvedības nolūkā (piemēram, Artikuli ar vienādu Realizācijas, Noliktavas un Noliktavas ienākumu kontroles kontu, PVN kodu un Izmaksu modeli pieder vienai Klasei). Ar klasifikācijas palīdzību artikulus ir iespējams grupēt vēl kādam pārdošanas nolūkam, lai lietotājiem un klientiem būtu vēlamo preci vieglāk atrast.
Artikuls var piederēt tikai vienai artikulu klasei, taču tam var būt vairākas klasefikācijas. Klases savukārt var iedalīt klasifikāciju tipos, kas tiek aprakstīti Realizācijas moduļa atbilstošajos iestatījumos. Realizācijas moduļa iestatījumu sarakstā ar dubultklikšķi atver Artikulu klases sarakstu. Lai pievienotu jaunu Klasi, izvēlnē “Veidot” uzklikšķini uz “Jauns”. Atveras logs “Artikulu klase: Jauns”. Ievadi nepieciešamo informāciju un noklikšķini uz “Saglabāt”, lai saglabātu karti.

Kods – piešķir Klasei kodu, kas nepārsniedz piecas rakstzīmes.

Nosaukums – ievadi Klases nosaukumu, kurš ir redzams logā “Artikulu  klases: Pārskats” un Ctrl+Enter sarakstā.

Tips – ar Ctrl+Enter atver Klasifikāciju tipu sarakstu. Ja nepieciešams, ir iespējams līdzīgos Klases sagrupēt kopā, nosakot tiem vienādu Klasifikāciju tipu.
Klasifikācija – ar Ctrl+Enter atver Artikulu klases sarakstu. Ar šī lauka palīdzību, nosaki Klases hierarhisko struktūru.

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Paldies par atsauksmēm!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus