Ātrā meklēšana!

Ko objekta ierakstā nozīmē lauks “Objekti”?Atjaunināts 08. maijs 2020

Šajā laukā tiek ievadīti visi tie objekti, kas vienmēr ir saistīti ar ievadāmo objektu. Piemēram: Lai iegūtu pārskatu par darbinieka Jāņa izdevumiem, kā objekts ir ievadīts darbinieks JANIS. Katru reizi, kad darbinieks Jānis rada izdevumus, tiek ievadīts objekts JANIS. Es vēlos arī uzzināt visas nodaļas kopējos izdevumus, un tā kā Jānis strādā nodaļā Nr. 1, tad Jāņa izdevumi ir vienlaicīgi arī viņa nodaļas izdevumi.
Tāpēc, lai būtu pārskats par visas nodaļas izdevumiem, līdzās objektam JANIS ir jāatzīmē arī objekts NOD1. Lai nebūtu jāveic dubulta ievadīšana, tad objekta JANIS kartē kā Objekti ir jāiestata NOD1. Tādējādi, ievadot objektu JANIS grāmatojumā vai piegādātāju rēķinā, tiek automātiski ievadīts arī objekts NOD1. Var būt arī vairāki hierarhiskie objekti. Šajā gadījumā objekti tiek atdalīti ar komatu.

Ir jāņem vērā, ka hierarhiskie objekti parādās tikai grāmatojumos un piegādātāju rēķinos. Ievadot objektu realizācijas rēķinā, saistītais objekts uzreiz neparādās, taču grāmatojumā, kas veidojas realizācijas rēķina rezultātā, parādās saistītie objekti.
Realizācijas moduļa atskaites var apskatīt tikai par rēķinos redzamajiem objektiem. Finanšu moduļa atskaitēs ir redzami grāmatojumos uzrādītie objekti.

Šeit ir sniegti daži precīzāki lietošanas piemēri (angļ.val.): hansamanuals.com

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Paldies par atsauksmēm!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus