Ātrā meklēšana!

No simulācijas nerodas finanšu ieraksts. Kas tam varētu būt par iemeslu?Atjaunināts 08. maijs 2020

No Simulācijām ir iespējams sastādīt ierakstus logā “Simulācijas: pārskats”, izmantojot Darbību izvēlnes (“zobrats”) komandu “Veikt grāmatojumu“.

Ja Simulācijas rindām ir norādīti dažādi datumi, tad par katru datumu tiek sastādīti atsevišķi ieraksti. Pretējā gadījumā par katru Simulāciju tiek sastādīts viens ieraksts. Ja Simulācijā ir rindas, kurām nav norādīts datums, tad datums tiek ņemts no Simulācijas galvenes.
Kartes B sadaļas laukā “Statuss” ir iespējams norādīt, vai no simulācijas rindas ir vai nav jāizveido ieraksts. Šajā laukā, izmantojot Ctrl+Enter taustiņu kombināciju, ir iespējams izvēlēties vienu no pieciem stāvokļiem.

Aktīvs – no simulācijas rindas tiek sastādīts ieraksts. Simulācijas, kurām ir šāds statuss, var iekļaut arī Finanšu pārskatos.

Nodots – par simulācijas rindu ieraksts ir jau sastādīts. Šāds statuss simulācijas rindai tiek piešķirts automātiski, izmantojot Darbību izvēlnes funkciju “Veidot grāmatojumu”. Šāda rinda ierakstā vairs atkārtoti netiek iekļauta. Ja vēlies to iekļaut jaunā Ierakstā, tad ir jāmaina statuss atpakaļ uz “Aktīvs”, pārliecinoties, ka ieraksts ir līdzsvarots. Simulācijas, kurām ir “Nodots” statuss, Finanšu moduļa atskaitēs iekļaut nevar.

Izsvītrots – ja nevēlies, lai par noteiktām simulācijas rindām tiktu sastādīti ieraksti, tad norādi šīm rindām stāvokli “Izsvītrots”. Ja visu Simulācijas rindu stāvoklis nav “Izvītrots”, tad pārliecinies, ka ieraksts ir līdzsvarots. Simulācijas, kurām ir šāds statuss, nevar iekļaut Finanšu atskaitēs.

Gada noslēgums 1, Gada noslēgums 2 – šie statusi ļoti līdzinās statusam “Aktīvs”. Atšķirība ir tikai tā, ka rindas, kurām ir atšķirīgs statuss, var iekļaut vai atstāt neiekļautas Apgrozījuma pārskatā un Grāmatvedības galvenās grāmatas atskaitē. Atzīmējot atbilstošo izvēli, rindas ar šo statusu tiek iekļautas citās atskaitās pēc noklusējuma.

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Paldies par atsauksmēm!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus