Vislielākā atzinība ir mūsu klientu apmierinātība

Kopš 2015. gada esam regulāri lūguši klientiem atstāt atsauksmes, lai mēs kopīgi varētu izstrādāt biznesa programmatūru un uzlabot pakalpojumu kvalitāti, kā arī lai tiešsaistes klientu atbalsta vide būtu lietotājiem draudzīgāka.
Atsauksmju analīzei izmantojam ieteikumu indeksa metodoloģiju. Ieteikumu indekss ir pasaulē izplatīta ātra un ērta metodika, kas balstās uz vienkāršu jautājumu: “Cik liela ir iespēja, ka jūs ieteiksiet “Excellent” kā biznesa programmatūras nodrošinātāju savam draugam vai kolēģim?“ Tas ļauj katrā atsevišķā gadījumā gūt precīzu vērtējumu gan par uzņēmumu, gan arī klientu apkalpotāju, kas savukārt sniedz priekšstatu par to, kā būtu attīstāmi piedāvātie pakalpojumi un konkrētā darbinieka prasmes.
Sadarbībā ar klientiem mēs vēlamies radīt vislabāko apkalpošanas kultūru, lai, pateicoties mūsu attieksmei, klienti vēlētos ieteikt mūs saviem draugiem un kolēģiem.

Starptautiskās atzinības

2019

Silver Stevie Award "Business Technology / Artificial Intelligence / Machine Learning Solution"

2018

Bronze Stevie Award "Best New Product or Service of the Year - Software - Cloud Enterprise Resource Planning (ERP) Solution"

2017

Bronze Stevie Award "Best New Product or Service of the Year - Software - Cloud Enterprise Resource Planning (ERP) Solution"

2016

CV Nordic Business Awards 2016 Category: Best Business Productivity Software Manufacture 2016

2015

Bronze Stevie in the Software - Mobile Applications and Solutions category at the Best New Product or Service of the Year

2012

Small or Medium Business Product of the Year

2012

Most Innovative Company of the Year

2011

Enterprise Product of the Year

2011

European IT Excellence Awards Winner

2010

European IT Excellence Awards Finalist