Izvēlies savam uzņēmumam piemērotāko

 
Standard Books Light
 • 1 uzņēmums
 • 1 lietotājs
 • Moduļi: finanses, realizācijas rēķini / to apmaksa, piegādātāju rēķini / to apmaksa, kase
 • Atjauninājumi
 • Lietotāju atbalsts
 • Mākoņpakalpojums
Klientu iecienītākā izvēle!
Standard Books
 • Līdz 200 uzņēmumu
 • 2 vienlaicīgi lietotāji
 • Vairāk nekā 20 moduļi
 • Atjauninājumi
 • Lietotāju atbalsts
 • Mākoņpakalpojums
 
Standard ERP

Vai tev ir nepieciešams tieši tavam uzņēmumam pielāgots mūsdienīgs ERP risinājums? Mūsu biznesa programmatūru izmanto arī lieli starptautiskie koncerni un uzņēmumi, kuriem nepieciešami sarežģīti un specifiski risinājumi.

Papildu iespējas

Papildu lietotājs
30€/mēnesī
Iebūvētās API integrācijas
50€/mēnesī
tikitaka.lv, integromat.com, 220.lv, resico.lv
Pilna REST API datu apmaiņa
100€/mēnesī
Klientu pasūtītie darbi
 
Konsultācija, projektu vadība, tiešsaistes palīdzība, HAL testēšana 69€/stundā. HAL programmēšanas darbi 95€/stundā.
* Cenas ārpus darba laika saskaņā ar atsevišķu vienošanos

 

Cenās nav iekļauts pievienotās vērtības nodoklis 21%.

Der zināt

Mākoņpakalpojums

Mākonim ir daudz priekšrocību. Tev vienmēr ir piekļuve savai datubāzei un pārskatu sagatavošana nekad agrāk nav prasījusi tik maz laika. Rezerves kopijas tiek izgatavotas automātiski un katru nakti. Tev vairs nekad nebūs jāuztraucas par cietā diska ietilpību vai aparatūras novecošanos.

Lietotāju atbalsts

Tu vienmēr vari vērsties pie mums. Programmatūras lietošanas laikā var rasties jautājumi, kuriem nepieciešams ātrs risinājums. Mūsu lietotāju atbalsts ir tik vien kā zvana vai e-pasta vēstules attālumā. Informatīvas instrukcijas un BUJ sadaļa palīdzēs atrast atbildes uz izplatītākajiem ar programmatūras lietošanu saistītiem jautājumiem.

Programmēšanas pakalpojums (HAL)

Standard ERP vajadzībām ir izveidota īpaša programmēšanas valoda - HAL (Hansa Application Language). Tas ir rīks, kas dod iespēju pielāgot programmatūru atbilstoši klienta vajadzībām un vēlmēm. HAL ļauj izveidot jaunus pārskatus, funkcijas, mainīt ekrānuzņēmumus un logus, kā arī importēt vai eksportēt datus no citām sistēmām.

Atjauninājumi

Atjauninājumi atvieglo tavu dzīvi. Mēs pastāvīgi uzlabojam savu programmatūru, lai tu varētu veikt savu darbu ērti un efektīvi. Atjauninājumi palīdz neatpalikt no mūsdienu iespējām un, protams, no tiesību aktu grozījumiem.

Apmācības kursi

Biznesa programmatūras lietošana ir vienkārša un ērta, taču ikviens noteikti vēlas savas uzņēmējdarbības interesēs maksimāli izmantot visas programmatūras piedāvātās iespējas. Pirms jaunas programmatūras lietošanas uzsākšanas iesakām visiem lietotājiem iziet apmācības kursu. Pirmais apmācības kurss lietotājiem ir nepieciešams, lai gūtu drošības sajūtu un izvairītos no kļūdām. Apmācības kursa gaitā ir iespējams aplūkot standarta tēmas vai arī specifiskas tēmas, ņemot vērā uzņēmuma darba procesus.

API saskarne

Izmantojot API saskarni, ir iespējams integrēt “Standard Books” datu apmaiņai ar citām sistēmām (piemēram, ar interneta veikalu, biznesa analīzes rīkiem u.tml.). Integrācijai ir iespējams izmantot tīmekļa vaicājumu risinājumu tieši “Stadard Books” datubāzē vai arī izveidot failu apmaiņas risinājumu ar ārēju programmatūru.

“Standard Books” un “Standard ERP” biznesa programmatūru izmanto vairāk nekā 30 000 uzņēmumu!

Pieprasīt piedāvājumu!

Barba Zeme - valdes locekle
Barba Zeme
valdes locekle

Atstāj šeit savu e-pasta adresi, un mūsu konsultants ar tevi sazināsies:

Paldies!

Tavi dati ir nosūtīti.

Kļūda!

Dati nav nosūtīti.