Excellent Latvia SIA

Excellent nav tikai par programmām un sistēmām. Mūsu pārliecība – svarīgs ir ne tikai rezultāts, bet arī process.

Mūsu komanda apvieno pieredzi ar mūsdienīgumu. Pateicoties mūsu komandai un starptautiskajai pieredzei, esam zinoši par savas attīstības virzieniem nozarē. Mēs lepojamies par katru mūsu komandas speciālistu, kurus vieno atbildība par savām darbībām, dotajiem solījumiem un sasniegtajiem rezultātiem. Mēs izvēlamies veidot uz abpusēju izaugsmi un ilgtermiņa sadarbību vērstas attiecības ar klientiem un partneriem, un pieņemt lēmumus, kas rada pozitīvu ietekmi uz vidi, kurā dzīvojam.

Excellent Latvia ir meitas uzņēmums Igaunijas līderim uzņēmumu programmatūras tirgū – Excellent Business Solutions Estonia OU, ar kopējo pieredzi vairāk nekā 20 gadu garumā piedāvājot labākos risinājumus mūsdienīgam uzņēmumam. Vairāk nekā 40 darbinieku, kas rūpējas par lielisku klientu atbalstu, drošību un programmas funkcionalitātes attīstību.

Standard Books un Standard ERP izstrāde ir nepārtraukts process, kur vairāku gadu laikā esam jau izveidojuši risinājumus vairāk nekā 30 000 uzņēmumiem gan Latvijā, gan ārpus tās.

Kārlis Klovāns
Biznesa attīstības vadītājs

Interesē? Izmēģini bez maksas!

Iepazīsties tuvāk ar “Standard Books” biznesa programmatūras iespējām. Atstāj savu e-pasta adresi un mēs sazināsimies personiski!

Interesē? Izmēģini bez maksas!

Iepazīsties tuvāk ar “Standard Books” biznesa programmatūras iespējām. Atstāj savu e-pasta adresi un mēs sazināsimies personiski!

Paldies!

Jūsu kontaktinformācija ir nosūtīta. Mēs ar Jums sazināsimies.

Kļūda!

Neizdevās nosūtīt datus.