Excellent portāls - vairāk iespēju ikvienam darbiniekam!

Ērta personāla vadība

Viss personālvadības process vienuviet

Katram uzņēmumam personālvadība ir būtisks stūrakmens, jo darbinieki ir viens no vērtīgākajiem resursiem. Esam izstrādājuši Excellent portālu, kas ievērojami atvieglo dažādus personālvadības procesus – automatizē pieprasījumu un dokumentu apstrādi, kā arī ērtā veidā darbiniekiem sniedz informāciju par aprēķināto atalgojumu, plānotajām darba maiņām un kavējumiem.

Vadītājam pārskatāma informācija par darbiniekiem

Portālā ikvienam vadītājam ir ērti pieejama detalizēta informācija par katru darbinieku, sagatavotie un noslēgtie darba līgumi, kā arī iespēja izdrukāt personificētus līgumus tieši no portāla, automātiski ievietojot darbinieka informāciju. Tāpat pieejams pārskatāms uzdevumu saraksts ar dokumentiem, ko vadītājam nepieciešams apstiprināt.

Prombūtnes plāni

Katrs darbinieks var pieteikt ikgadējo atvaļinājumu, bērna kopšanas atvaļinājumu vai citu plānotu prombūtni. Pēc vadības apstiprinājuma darbinieks portālā vienkārši izveido lietvedībai nepieciešamo dokumentāciju. Vadītājs var viegli pārskatīt savas struktūrvienības plānotās prombūtnes, lai plānotu darbinieku maiņas.

Maiņu plānošana

Portālā ir pārskatāmi maiņu grafiki sadalījumā pa departamentiem vai amatiem, lai automātiski veidotu laika uzskaites tabeles un algu aprēķinus pēc nostrādāto stundu skaita. Turklāt grafikā tiek ņemtas vērā arī brīvdienu un nakts stundu likmes, kā arī prombūtnes.

Uzdevumu un dokumentu parakstīšana

  • Uzdevumus iespējams deliģēt caur portālu. Uzdevuma saraksts palīdzēs sekot līdzi darba secībai un progresam, lai neko nepalaistu garām.

  • Dokumentu elektroniskā parakstīšana Excellent portālā iespējama izmantojot sertificētu e-paraksta risinājumu (Dokobit). Apskatiet parakstītā dokumenta orģinālu un parakstīšanas vēsturi, sekojiet līdzi parakstīšanas statusam.

Saprotams pārskats

Darbiniekam - pārskats par atalgojumu, darba grafiku un iespēja pieteikt atvaļinājumu

Katrs darbinieks portālā var saņemt informāciju par algas aprēķinu, noslēgto darba līgumu, kā arī pieteikt atvaļinājumu un apskatīt aktuālo darba grafiku. Portālam iespējams pieslēgties no datora vai viedierīces jebkurā laikā.

Kārlis Klovāns
Biznesa attīstības vadītājs

Interesē? Izmēģini bez maksas!

Iepazīsties tuvāk ar “Standard Books” biznesa programmatūras iespējām. Atstāj savu e-pasta adresi un mēs sazināsimies personiski!

Interesē? Izmēģini bez maksas!

Iepazīsties tuvāk ar “Standard Books” biznesa programmatūras iespējām. Atstāj savu e-pasta adresi un mēs sazināsimies personiski!

Paldies!

Jūsu kontaktinformācija ir nosūtīta. Mēs ar Jums sazināsimies.

Kļūda!

Neizdevās nosūtīt datus.