Mūsu piedāvāto programmu Standard ERP un Standard Books by Excellent izmanto gan lieli, gan mazāki grāmatvedības biroji, lai sniegtu pakalpojumus saviem klientiem.

Ja Jūsu uzņēmums jau izmanto mūsu programmatūru un ir nepieciešams grāmatvedības ārpakalpojuma atbalsts, izvēlies atbilstošāko pakalpojuma sniedzēju, kas jau pārzina programmu un ātri sniegs nepieciešamo palīdzību!

Ja vēlies izmantot mūsu programmu savā grāmatvedības birojā, kas piedāvā plašu funkcionalitāti, e-rēķinus, čeku digitalizāciju, HR portālu, API integrācijas un daudz citas iespējas, ko varēsiet piedāvāt saviem klientiem – rakstiet mums uz info@excellent.lv

CBB Konsultāciju birojs SIA

“CBB Konsultāciju birojs” ir viens no Latvijā pieredzes bagātākajiem uzņēmumiem grāmatvedības, finanšu un nodokļu konsultāciju jomā, viena no retajām ārpakalpojumu kompānijām, kas specializējas lielu uzņēmumu apkalpošanā, kā arī apkalpo valsts kapitālsabiedrības un veselības aprūpes uzņēmumus.

Tālr. 67486702
Ūdens iela 12-118, Rīga, LV-1007

https://www.cbb.lv

Kamelota SIA

“Kamelota” komandā ir cilvēki ar 20 gadu pieredzi un zināšanām uzņēmējdarbībā. Mēs esam profesionāli grāmatveži, kuri runā uzņēmējam saprotamā valodā.

Mums ir svarīgi, lai  sadarbība ar klientiem būtu ne tikai profesionāla, bet tiešām “dzīva”. Ar profesionalitāti mēs saprotam likumu un normatīvo aktu pārzināšanu, stabilus un sakārtotus procesus, ievērotus termiņus un pārejās kvalitātes, ar ko visbiežāk asociējas grāmatveža profesija. Ar individuālu pieeju katram klientam, spēju radoši risināt nestandarta situācijas un drosmi augt līdzi klientiem.

Bajāru iela 17, Rīga, LV-1006

https://www.kamelota.lv/

Ekvilibro SIA

“Ekvilibro” piedāvā grāmatvedības ārpakalpojumus

  • maziem un vidējiem uzņēmumiem;
  • nevalstiskām organizācijām;
  • pašnodarbinātām personām.

Pakalpojumu veic augsti kvalificēti grāmatvedības speciālisti ar vairāk kā 10 gadus profesionālo pieredzi.

Veicam uzņēmuma grāmatvedības uzskaiti atbilstoši LR normatīvajiem aktiem. Veiksim Jūsu uzņēmuma grāmatvedības un lietvedības dokumentu sagatavošanu un uzskaiti.

Piedāvājam iepriekšējo periodu grāmatvedības sakārtošanu un atskaišu labošanu un precizēšanu.

Tālr. +371 29542755, Agnese Veikina

E-pasts: agneseveikina@gmail.com