Mūsu piedāvāto programmu Standard ERP un Standard Books by Excellent izmanto gan lieli, gan mazāki grāmatvedības biroji, lai sniegtu pakalpojumus saviem klientiem.

Ja Jūsu uzņēmums jau izmanto mūsu programmatūru un ir nepieciešams grāmatvedības ārpakalpojuma atbalsts, izvēlies atbilstošāko pakalpojuma sniedzēju, kas jau pārzina programmu un ātri sniegs nepieciešamo palīdzību!

Ja vēlies izmantot mūsu programmu savā grāmatvedības birojā, kas piedāvā plašu funkcionalitāti, e-rēķinus, čeku digitalizāciju, HR portālu, API integrācijas un daudz citas iespējas, ko varēsiet piedāvāt saviem klientiem – rakstiet mums uz info@excellent.lv

CBB Konsultāciju birojs SIA

“CBB Konsultāciju birojs” ir viens no Latvijā pieredzes bagātākajiem uzņēmumiem grāmatvedības, finanšu un nodokļu konsultāciju jomā, viena no retajām ārpakalpojumu kompānijām, kas specializējas lielu uzņēmumu apkalpošanā, kā arī apkalpo valsts kapitālsabiedrības un veselības aprūpes uzņēmumus.

Tālr. 67486702
Ūdens iela 12-118, Rīga, LV-1007

https://www.cbb.lv

Ekvilibro SIA

“Ekvilibro” piedāvā grāmatvedības ārpakalpojumus

  • maziem un vidējiem uzņēmumiem;
  • nevalstiskām organizācijām;
  • pašnodarbinātām personām.

Pakalpojumu veic augsti kvalificēti grāmatvedības speciālisti ar vairāk kā 10 gadus profesionālo pieredzi.

Veicam uzņēmuma grāmatvedības uzskaiti atbilstoši LR normatīvajiem aktiem. Veiksim Jūsu uzņēmuma grāmatvedības un lietvedības dokumentu sagatavošanu un uzskaiti.

Piedāvājam iepriekšējo periodu grāmatvedības sakārtošanu un atskaišu labošanu un precizēšanu.

Tālr. +371 29542755, Agnese Veikina

E-pasts: agneseveikina@gmail.com

DigiBooks

Digibooks ir grāmatvedības ārpakalpojuma sniedzējs digitāliem uzņēmumiem vai tiem, kas par tādiem vēlas kļūt. Tā vietā, lai darītu maksimāli daudz darba, mēs orientējamies uz klientu informēšanu par iespējām ietaupīt laiku un līdzekļus, izmantojot Standard Books un Standard ERP digitalizācijas iespējas. Tas ļauj gan mums, gan mūsu klientiem būt pēc iespējas efektīvākiem, panākt maksimāli ātru datu apriti un izmantot laiku lietderīgāk.

Tālr.: 29255573 Kristīne Tatia

E-pasts: kristine.tatia@gmail.com

https://digibooks.lv/