Mūsu produkti Standard Books by Excellent and Standard ERP by HansaWorld piedāvā virkni integrāciju, kas papildina mūsu esošo funkcionalitāti. Pilna funkcionalitāte vienmēr ir pieejama jaunākajā versijā!

Integrāciju partneri

Unifiedpost AS

Nodrošina e-rēķinu funkcionalitāti, kā arī papīra un pdf rēķinu digitalizāciju. Fitekin sistēma nodrošina arī rēķinu pārvaldīšanu un apstiprināšanu tiešsaistē.

www.unifiedpost.com

Costpocket OÜ

Čeku un papīra rēķinu digitalizācijas rīks – nofotografē, nosūti uz programmu un grāmato. Tieši tik vienkārši!

www.costpocket.com

Swedbank AS

Swedbank vārteja (Gateway) nodrošina automātisku konta pārskata saņemšanu programmā, kā arī iespēju nosūtīt dažāda veida maksājumus no programmas uz internetbanku.

www.swedbank.lv

Lursoft SIA

Nodrošina iespēju ikvienam klientam automātiski atjaunināt informāciju par juridiko personu, tā adresi un reģistrācijas numuru.

www.lursoft.lv

Valsts Ieņēmumu Dienests - EDS API

Integrācija ar EDS sistēmas API nodrošina atskaišu nosūtīšanu no programmas uz Elektroniskās deklarēšanas sistēmu.

eds.vid.gov.lv

 

Paylink Solutions

Nosūti rēķinu no programmas ar maksājuma saiti – saņem maksājumu ātrāk un vienkāršāk!

Flex BI

Pārvērtiet datus vērtīgā informācijā! Ietaupiet laiku, pieņemiet uz faktiem balstītus lēmumus un koncentrējieties uz biznesa vajadzībām.

flex.bi

Zapier

Zapier ir integrācijas platforma, ar kuras palīdzību ir viegli savienot Standard produktus ar citām programmām, kuras izmantojat  – vairāk kā 3000 ikdienā lietotu programmu tagad var integrēt  ar mūsu biznesa vadības programmu.

zapier.com

Integromat

Integromat integrācijas platforma vienkārši ļauj savienot Standard Books vai Standard ERP ar e-komercijas rīkiem Shopify, Paypal, WooCommerce, PrestaShop u.c, kā arī citiem uzņēmumos izmantotajiem efektivitātes rīkiem.

integromat.com