Barba Zeme

Digitalizācijas rīki un iespējas eksporta veicināšanai (video)

Aicinām noskatīties vebināru “Digitalizācijas rīki un iespējas eksporta veicināšanai”, ko šī gada maijā organizējām sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru!

Seminārs paredzēts gan eksportējošiem uzņēmumiem, gan tādiem, kas plāno eksportu. Tajā aplūkotās tehnoloģiju sniegtās iespējas būs noderīgas gan tirgotājiem, gan ražotājiem, gan pakalpojumu sniedzējiem, tostarp e-komercijas uzņēmumiem.  

Eksportējot preces vai pakalpojumus, uzņēmumi var strādāt dažādi: veidojot savus birojus citās valstīs, sadarbojoties ar ārvalstu biznesa partneriem, veidojot pārstāvniecības vai pieņemot darbiniekus ārzemēs,  kuri strādā attālināti. Jebkurā no sadarbības veidiem ir svarīgi nodrošināt efektīvu informācijas un datu apmaiņu, dokumentu sagatavošanu un apriti, pasūtījumu apstrādi, loģistiku un, protams, sasniegt klientus. 

Vebinārā aplūkojam

  • Kādus tehnoloģiskos risinājumus izmantot sadarbībai ar partneriem un klientiem dažādās valstīs? (Komunikācija, grāmatvedība, pasūtījumu apstrāde, noliktava, e-veikals, biznesa datu analīze u.c.)
  • Kādus rīkus izmantot cenu politikas un budžeta plānošanai strauju resursu cenu izmaiņu apstākļos?
  • Ko tehnoloģijas ļauj optimizēt: ko darīt pašiem un ko atstāt robotiem?
  • Kādi digitālie risinājumi var palīdzēt eksporta veicināšanai? 
  • Eksportētāja “Flyte” pieredzes stāsts – uzņēmuma procesi pirms un pēc vienotas biznesa vadības sistēmas ieviešanas

Vebināru vada: 

Elvis Kvalbergs, “Excellent Latvia” valdes loceklis – IT jomas profesionālis ar 20 gadu pieredzi ERP programmatūru un grāmatvedības risinājumu jomā, vadījis starptautiskus projektus un konsultējis uzņēmumus procesu efektivitātes uzlabošanā. Elvis ir arī IT risinājumu uzņēmuma “Burti” vadītājs un biznesa datu analītikas rīka izstrādes uzņēmuma “Flex.bi” valdes loceklis un produktu vadītājs.

 

 

Elvis Andersons, e-komercijas pakalpojumu portāla WebDev.lv IT Projektu vadītājs IT jomas profesionālis ar 10 gadu pieredzi e-komercijas projektu izstrādē, to optimizācijā, dažādu integrāciju un automatizāciju izstrādē.

 

 

 

Ar pieredzi dalās: 

Milana Dvoranovska, uzņēmuma “Flyte” vadītāja. Uzņēmums izstrādā, ražo un pārdod skandināvu interjera dizaina priekšmetus, eksportējot tos uz dažādām pasaules valstīm. Grupā ietilpst 4 uzņēmumi – Latvijā, ASV, Ķīnā un Honkongā, taču biznesa vadība notiek šeit pat, Rīgā. Preces realizācijas kanāli: e-komercija, sadarbības partneri un veikali.

 

 

Video:

BI rīki budžeta plānošanā – moderna un racionāla pieeja

14. Jūn 2024

Ziņas

Viens no galvenajiem finanšu direktora pienākumiem ir budžeta plānošana. Taču… Lasīt tālāk

Darbs no viensētas Kurzemē: ieguvumi un izaicinājumi

06. Jūn 2024

Ziņas

Bija saulaina diena, kad devos ceļā no Rīgas uz Kandavu,… Lasīt tālāk

Excellent Latvia – jūsu partneris digitalizācijas ceļā

30. Mai 2024

Ziņas

Excellent Latvia – jūsu partneris digitalizācijas ceļā: Iepazīsties ar atjaunināto… Lasīt tālāk

Kārlis Klovāns
Biznesa attīstības vadītājs

Interesē? Izmēģini bez maksas!

Iepazīsties tuvāk ar “Standard Books” biznesa programmatūras iespējām. Atstāj savu e-pasta adresi un mēs sazināsimies personiski!

Interesē? Izmēģini bez maksas!

Iepazīsties tuvāk ar “Standard Books” biznesa programmatūras iespējām. Atstāj savu e-pasta adresi un mēs sazināsimies personiski!

Paldies!

Jūsu kontaktinformācija ir nosūtīta. Mēs ar Jums sazināsimies.

Kļūda!

Neizdevās nosūtīt datus.

Pieraksties mūsu jaunumu e-pastam!

Saņem Excellent jaunumus un informāciju par produktu atjauninājumiem.

Paldies!

Jūsu kontaktinformācija ir nosūtīta. Mēs ar Jums sazināsimies.

Kļūda!

Neizdevās nosūtīt datus.