Ātrā meklēšana!

Ienākot programmā, parādās ziņojums “Vairāk pastkastīšu, nekā atļauts”Atjaunināts 02. janvāra 2023

Visdrīzāk slēgto lietotāju pastkastes ir palikušas aktīvas. Ja darbinieks ir aizgājis no darba vai lietotāja kartīte vairs netiek izmantota, tad arī pastkastīte ir jāizdzēš. Pastkastīšu skaitam ir jāatbilst licencēto lietotāju skaitam. Pastkastīšu skaitu var pārbaudīt modulī Tehniskie parametri > Iestatījumi > Pastkastes.

Ja ir vairāk pastkastīšu, nekā atļauts, tad liekās pastkastītes ir jāizdzēš:
Modulī E-pasts un Konferences > Reģistri > Pastkastītes > aktivizē lieko pastkastīti un “Ieraksta” izvēlnē atzīmē “Dzēst”.

Ja pastkastē atrodas vēstules, tad to izdzēst nebūs iespējams. Šādā gadījumā pastkaste pirms tās dzēšanas ir jāiztukšo. Pa vienai e-pasta vēstules ir iespējams izdzēst lietotāja pastkastes Pārskata logā.
Ja ir nepieciešams izdzēst lielāku skaitu vēstuļu, tad modulī E-pasts un Konferences > Apkalpošana > Iztukšot pastkasti. Ja vēstules nav iespējams izdzēst, tad pārbaudiet, vai jums ir piešķirtas tiesības modulī Sistēma > Iestatījumi > Personu grupas >  pilnas tiesības pie iestatījuma E-pasta un konferenču parametri. Vēstules var izdzēst tikai tā persona, kura ir norādīta šajā iestatījumā.

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus