Ievadiet atslēgas vārdu vai skatiet zemāk atrodamo tēmu izvēli

Atjaunots 07. augusts 2023

Kā pievienot ārējos failus ierakstiem?

Programmās Standard Books un Standard ERP ir iespējams dažādus failus piesaistīt programmā esošajiem ierakstiem/dokumentiem. Šādus saistītos objektus sauc par pielikumiem (attachment). Visos ierakstu logos augšējā labajā stūrī ir pielikumu poga (saspraudes ikona).

Uzklikšķinot uz šīs ikonas, ir iespējams apskatīt visus ar ierakstu saistītos pielikumus. Atveras pielikumu saraksts jeb arhīvs. Atvērtajam logam ir sava darbību “Zobrata” izvēlne, kas ietver nepieciešamās funkcijas pielikumu pievienošanai, atvēršanai un noņemšanai.
NB! Ieraksts vai dokuments, kuram vēlies pievienot pielikumus, ir iepriekš jāsaglabā.

1. Lai pievienotu failu, klikšķinot uz  saspraudes ikonas, atveriet arhīvu un Darbību izvēlnē izvēlieties “Piesaistīt failu”. Atvērsies logs, kurā varēsiet norādīt tā faila atrašanās vietu, kuru vēlies pievienot.

2. Lai atvērtu vai izlasītu failu, kurš ir pievienots arhīvam, veiciet uz tā dubultklikšķi pielikumu sarakstā vai arī Darbību izvēlnē izvēlieties “Atvērt ierakstu”. Ja pielikums ir pievienots faila veidā, tad, veicot dubultklikšķi, fails tiks saglabāts datora cietajā diskā. Lai atvērtu failu bez saglabāšanas, Darbību izvēlnē izvēlieties “Atvērt ierakstu”.

Vai šis raksts bija noderīgs? Jūsu novērtējums palīdzēs mums uzlabot šo vietni.

Paldies par novērtējumu! Ja vēlaties, varat pievienojiet savu komentāru un kontaktinformāciju, lai mēs varētu ar Jums sazināties.
Paldies par novērtējumu!
Neizdevās nosūtīt komentāru

Trīs atslēgas finanšu sirdsmieram

17. maijs 2024

Kurš uzņēmumā rūpējas par finanšu… Lasīt tālāk

Ietaupi 40% laika: Kā EDS API integrācija atvieglo grāmatvežu darbu

10. maijs 2024

Vienkārša, droša un ērta datu… Lasīt tālāk

Vai iespējams apvienot attālinātu strādāšanu ar ceļošanu?

30. aprīlis 2024

Evitas pieredzes stāsts par ceļošanu… Lasīt tālāk