Ātrā meklēšana!

Kā pievienot ārējos failus ierakstiem?Atjaunināts 08. maijs 2020

Programmās “Books” un “Standard ERP” ir iespējams dažādus failus piesaistīt programmā esošajiem ierakstiem/dokumentiem. Šādus saistītos objektus sauc par pielikumiem (“attachment”). Visos ierakstu logos augšējā labajā stūrī ir pielikumu poga (saspraudes ikona).

Uzklikšķinot uz šīs ikonas, ir iespējams apskatīt visus ar ierakstu saistītos pielikumus. Atveras pielikumu saraksts jeb arhīvs. Atvērtajam logam ir sava Darbību (“zobrata”) izvēlne, kas ietver nepieciešamās funkcijas pielikumu pievienošanai, atvēršanai un noņemšanai.
NB! Ieraksts vai dokuments, kuram vēlies pievienot pielikumus, ir iepriekš jāsaglabā.

Lai pievienotu failu, klikšķinot uz ikonas, atver arhīvu un Darbību izvēlnē izvēlies “Piesaistīt failu”. Atvērsies logs, kurā varēsi norādīt tā faila atrašanās vietu, kuru vēlies pievienot. 

Lai atvērtu vai izlasītu failu, veic uz tā dubultklikšķi pielikumu sarakstā vai arī Darbību izvēlnē izvēlies “Atvērt ierakstu”. Ja pielikums ir pievienots faila veidā, tad, veicot dubultklikšķi, fails tiks saglabāts datora cietajā diskā. Lai atvērtu failu bez saglabāšanas, Darbību izvēlnē izvēlies “Atvērt ierakstu”.

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Paldies par atsauksmēm!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus