Ātrā meklēšana!

Kas ir Pārskata logs un kā to pareizi lietot?Atjaunināts 08. maijs 2020

Atverot katru reģistru, ir redzams pārskata logs, kas apkopo visas konkrētajā reģistrā esošos ierakstus. Piemēram, strādājot Realizācijas modulī un uzklikšķinot uz Navigācijas centrā esošās Rēķinu reģistra ikonas, atveras Pārskata logs, kurā redzami visi pārdošanas rēķini.

Pārskata loga funkcijas
Kārtošana: Reģistros datus ir iespējams ērti kārtot pēc kolonnām augošā vai dilstošā secībā. Uzklikšķini uz tās kolonnas nosaukuma, pēc kuras vēlies veikt kārtošanu. Lai kārtotu pretējā secībā, no jauna ir jāuzklikšķina uz kolonnas nosaukuma. 
Meklēšana: Meklēšanas lauks darbojas atbilstoši atzīmētajai kolonnai, tāpēc reģistru vispirms ir jāsakārto pēc tās kolonnas, pēc kuras vēlies veikt meklēšanu. Lai uzsāktu meklēšanu, Meklēšanas laukā ir jāieraksta kāds burts, vārds, skaitlis vai datums un jānospiež “Enter” taustiņš (uzsākot rakstīšanu, Meklēšanas lauks nav jāaktivizē). 
Ieraksta atvēršana: Ierakstu var atvērt, veicot dubultklikšķi uz attiecīgā ieraksta rindas, vai arī izvēloties atbilstošo rindu un nospiežot “Enter”. Ieraksts tiek atvērts jaunā ieraksta logā.
Ieraksta kopēšana: Aktivizē ierakstu, kuru vēlies nokopēt, un nospied pogu “Kopēt” vai arī izmanto taustiņu kombināciju Ctrl+Y. Atvērsies jauna ieraksta kopija.
Jauna ieraksta izveidošana: Lai izveidotu jaunu ierakstu, nospied pogu “Jauns”, vai arī izmanto taustiņu kombināciju Ctrl+N. Atvērsies ieraksta logs ar jaunu tukšu ierakstu.

————-

Sākot ar “Standard Books 8” versiju, programmā ir iespējams vienlaicīgi veikt meklēšanu visās kolonnās. Ir iespējams veikt iestatījumu, lai meklēšana tiktu veikta ne tikai pēc nosaukuma sākuma, bet arī, piemēram, nosaukuma vidū.
Modulis “Sistēma” > Iestatījumi > Papildu funkcijas. Atzīmē ar ķeksīti “Ierakstu filtrēšana”. Saglabā, un pēc tam ir jārestartē serveris.
Šo iestatījumu var mainīt tikai tad, ja programmai ir pieslēdzies tikai viens lietotājs, pārējiem uz iestatījumu veikšanas brīdi no programmas ir jāiziet. Ja programmā ir ļoti daudz datu, tad pārskata loga filtrēšana var programmas darbību padarīt nedaudz lēnāku.
Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Paldies par atsauksmēm!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus