Barba Zeme

“Standard Books” integrācija ar “Tiki-Taka PAY”- kases sistēma savienojumā ar grāmatvedību un noliktavu

Kādu kases aparātu izvēlēties? Vai jūsu patreizējā kases sistēma nav savienota ar grāmatvedības un noliktavas sistēmu? “Standard Books” integrācija ar “Tiki-Taka PAY” mobilo kases sistēmu nodrošina, ka dati par veiktajiem pirkumiem automātiski nonāk grāmatvedības programmā un arī norakstās noliktavā. 

Atliek vien izdrukāt čeku vai izrakstīt rēķinu no biznesa programmatūras! Turklāt varat to izmantot gan uz vietas veikalā, gan izbraukumos pie klientiem. 

Mobilā kases sistēma – iespēja būt tuvāk klientam

“Tiki-Taka PAY” ir neliela izmēra mobila kases sistēma, kuru ērti varat turēt veikalā uz galda, izmantot, apkalpojot klientus restorānā vai dodoties izbraukuma tirdzniecībā. Tajā apvienots viss nepieciešamais darījumu reģistrēšanai – kase, maksājumu karšu terminālis, svītrkodu lasītājs un čeku printeris. 

Varat piereģistrēt pasūtījumu turpat blakus klientam, saņemt samaksu un uzreiz izdrukāt arī čeku – viss vienā apkalpošanas reizē!

Kases sistēmā iekļauta:

  • Automātiska kases žurnāla aizpildīšana – kases žurnāls tiek aizpildīts automātiski un ir eksportējams (CSV, PDF) ērtai izmantošanai grāmatvedībā. Papildus Z, X atskaites un čeki ir pieejami digitāli
  • Ērta preču sortimenta un atlaižu pārvaldība
  • Precīza pārdoto preču uzskaite
  • Pārdošanas analītika datos balstītu biznesa lēmumu pieņemšanai 

KANBAN risinājums restorāniem

KANBAN risinājums palīdz efektīvāk pārvaldīt pasūtījumus restorānos. No mobilā kases aparāta pasūtījumi automātiski tiek nosūtīti uz virtuves ekrānu. Tādējādi ir iespēja ērti sekot līdzi pasūtījumu izpildei, nodrošināt ātrāku apkalpošanas procesu un palielināt apgrozījumu.

Kases aparātā integrēts maksājumu karšu terminālis

“Tiki-Taka PAY” mobilajā kases aparātā ir integrēts arī maksājumu karšu terminālis. Tādējādi, to izmantojot, ir iespēja norēķināties ne tikai skaidrā naudā, bet arī ar maksājumu kartēm, viedtālruni, viedpulksteni vai citiem viedajiem maksāšanas līdzekļiem. Tāpat var izmantot dāvanu kartes.

Tiek nodrošināta arī izdevīga karšu maksājumu apstrāde – jāmaksā tikai tad, kad ir darījums. Ieņēmumi uzņēmuma bankas kontā, kā arī “Revolut”, “Paysera” vai citas maksājumu iestādes kontā – divu darba dienu laikā.

Ērti izveidojiet pats savu lojalitātes programmu

Šī kases sistēma sniedz iespēju arī izveidot pašiem savu lojalitātes un atlaižu programmu (nodefinēt dažādus atlaižu veidus, kā piemēram, koplektus, laimīgo stundu u.c.).

Automātiska datu apmaiņa ar “Standard Books”

Pateicoties integrācijai ar uzņēmuma vadības sistēmu “Standard Books”, dati par precēm un to cenām no “Standard Books” ir automātiski pieejami “Tiki-Taka PAY” kases sistēmā. Līdz ar to nav nepieciešams uzturēt šo informāciju vairākās sistēmās atsevišķi.

Veicot pirkumu, dati par nopirktajām precēm vai sniegtajiem pakalpojumiem automātiski nonāk arī grāmatvedības sistēmā. Varat ērti uzreiz izdrukāt čeku pircējam vai izrakstīt rēķinu no grāmatvedības programmas, kur visi dati jau būs pieejami.

“Standard Books” nodrošina, ka dati par veiktajiem pirkumiem no kases sistēmas automātiski nonāk arī noliktavas sistēmā. Tādējādi, izdrukājot čeku no “Tiki-Taka PAY” vai izrakstot rēķinu no grāmatvedības programmas, prece automātiski norakstīsies arī no noliktavas sistēmas. Ja jums ir e-veikals, informācija par preces pieejamību automātiski atjaunosies arī internetveikalā, jo “Standard Books” nodrošina savienojumu arī starp noliktavu un e-veikalu.

Laiks klientam

“Tiki-Taka PAY” integrācija ar “Standard Books” ļauj jums pilnvērtīgi veltīt laiku klientu apkalpošanai un netērēt to administratīviem darbiem. Apkalpojot klientu veikalā, restorānā vai izbraukuma tirdzniecībā, varēsiet viņam piedāvāt lojalitātes programmas priekšrocības, kases aparātā piereģistrēt darījumu, saņemt samaksu un izdrukāt čeku vai vēlāk sagatavot rēķinu grāmatvedības programmā, kur visi dati jau būs pieejami.

“Tiki-Taka PAY” integrācija: Ērti norēķināties par pirkumiem e-veikalā

Ja ienāk pasūtījums e-veikalā, pateicoties “Tiki-Taka PAY” kases sistēmas integrācijai ar “Standard Books”, klients varēs norēķināties ne tikai ar pārskatījumu, bet arī ar maksājumu karti vai skaidru naudu preces saņemšanas brīdī, jo pasūtījumi, kas izveidoti grāmatvedības programmā, var tikt nosūtīti arī uz kases sistēmu. 

Ja vēlaties padarīt savu ikdienu vienkāršāku ar mobilo kases aparātu, sazinieties ar mums!

Uzņēmēja atsauksme par “Standard Books” integrāciju ar “Tiki-Taka PAY”

Tiki-Taka PAY integrācija ar Standard Books
Māris Berķis, PULSOMETRS.LV

“Iepriekš mēs visu, ko pārdevām veikalā, pierakstījām “ekselī”. Kad diena noslēdzās, gatavojām rēķinus un manuāli vadījām informāciju par nopirktajām precēm grāmatvedības sistēmā. Tā kā mums ir vairāk nekā 900 preču, nereti beigās sajuka, kuras preču versijas ir nopirktas. Ja veikalā atnāca vairāki cilvēki vienlaicīgi un mēs aizmirsām pierakstīt nopirktās preces, tad pēc tam vairs nevarējām saprast, kas ir nopirkts.

Tagad, pateicoties “Standard Books”, izmantojam “Tiki-Taka PAY” mobilo kases sistēmu. Visas preces mūsu veikalā ir skenējamas, un informācija par veiktajiem pirkumiem automātiski no “Tiki-Taka PAY” kases aparāta atnāk uz “Standard Books” grāmatvedības sistēmu.”

Trīs atslēgas finanšu sirdsmieram

17. Mai 2024

Ziņas

Kurš uzņēmumā rūpējas par finanšu kontroli? Tas ir komandas darbs!… Lasīt tālāk

Ietaupi 40% laika: Kā EDS API integrācija atvieglo grāmatvežu darbu

10. Mai 2024

Ziņas

Vienkārša, droša un ērta datu apmaiņa starp uzņēmumu un Elektroniskās… Lasīt tālāk

Vai iespējams apvienot attālinātu strādāšanu ar ceļošanu?

30. Apr 2024

Ziņas

Evitas pieredzes stāsts par ceļošanu un attālināto strādāšanu… Lasīt tālāk

Kārlis Klovāns
Biznesa attīstības vadītājs

Interesē? Izmēģini bez maksas!

Iepazīsties tuvāk ar “Standard Books” biznesa programmatūras iespējām. Atstāj savu e-pasta adresi un mēs sazināsimies personiski!

Interesē? Izmēģini bez maksas!

Iepazīsties tuvāk ar “Standard Books” biznesa programmatūras iespējām. Atstāj savu e-pasta adresi un mēs sazināsimies personiski!

Paldies!

Jūsu kontaktinformācija ir nosūtīta. Mēs ar Jums sazināsimies.

Kļūda!

Neizdevās nosūtīt datus.

Paldies!

Jūsu kontaktinformācija ir nosūtīta. Mēs ar Jums sazināsimies.

Kļūda!

Neizdevās nosūtīt datus.