Digitalizējiet visus rēķinus un čekus

Tagad jūs varat ērti digitalizēt visus PDF rēķinus un izdevumus tieši Standard Books sistēmā! Atlasot vajadzīgās datnes un nospiežot “Digitalizēt”, no katras datnes tiek izveidots atsevišķs pirkuma rēķins, kā arī aizpildīta piegādātāja informācija un summas. Rindas tiek aizpildītas ar PVN kodiem un Izdevumu konts tiek ņemts no piegādātāja kartei piešķirtā izdevumu konta lauka.

Pakalpojuma aktivizēšana un izmantošana

1. Aktivizējiet CostPocket

Lai izmantotu pakalpojumu, programmā ir jāaktivizē CostPocket saskarne.

2. Atrodiet pogu "Digitizēt PDF".

Pirkumu rēķinu un izdevumu pārlūkošanas loga galvenē ir poga "Digitizēt PDF".

3. Importēt rēķinu

Atvērsies jauns logs, kurā varēsiet importēt PDF dokumentu. Nospiediet Digitalizēt, un dokuments neapstiprinātā veidā nonāk pirkuma rēķinu sarakstā.

4. Apstipriniet digitalizāciju

Pārbaudiet dokumentu un apstipriniet.

Aktivizējiet pakalpojumu un izmantojiet pirmo mēnesi bez maksas!

Pakalpojums pirmo mēnesi ir bez maksas neatkarīgi no digitalizēto dokumentu skaita. Sākot ar otro kalendāro mēnesi, katru mēnesi bez maksas ir 5 digitalizēti dokumenti, pēc tam 0,13 eiro + PVN par dokumentu.

Rēķins tiek iesniegts uzņēmumam, kurš noslēdza Standard Books lietošanas līgumu ar Excellent Business Solutions Eesti AS par visiem uzņēmumiem savā datubāzē. Pakalpojumu izmantojušo uzņēmumu reģistrācijas numuri un rēķinā izrakstāmo digitalizēto dokumentu skaits rēķinā ir norādīts atsevišķi.

Kārlis Klovāns
Biznesa attīstības vadītājs

Interesē? Izmēģini bez maksas!

Iepazīsties tuvāk ar “Standard Books” biznesa programmatūras iespējām. Atstāj savu e-pasta adresi un mēs sazināsimies personiski!

Interesē? Izmēģini bez maksas!

Iepazīsties tuvāk ar “Standard Books” biznesa programmatūras iespējām. Atstāj savu e-pasta adresi un mēs sazināsimies personiski!

Paldies!

Jūsu kontaktinformācija ir nosūtīta. Mēs ar Jums sazināsimies.

Kļūda!

Neizdevās nosūtīt datus.