Izmantojiet pieejamās integrācijas!

Standard Books and Standard ERP piedāvā virkni integrāciju – no biznesa analītikas līdz dažādiem digitalizācijas risinājumiem un bankas vārtejām -, kas papildina mūsu esošo funkcionalitāti. Ja vajadzīgā integrācija nav pieejama, tad sazinieties ar mums!

Nevarējāt atrast vajadzīgo integrāciju?
Standard Books ir atvērta programmatūra! Dariet mums zināmu, kura integrācija ir nepieciešama jūsu uzņēmumam. Datu apmaiņa ar jebkuru integrāciju ir automātiska, turklāt viss darbs tiek veikts vienā biznesa vadības sistēmā!

Banqup ir rīks uzņēmumiem, kas ļauj izveidot un nosūtīt, saņemt un apmaksāt rēķinus, kā arī tos arhivēt. Papildus ērta čeku un rēķinu digitalizācija un reāllaika saikne ar grāmatvedi.

Booking.com integrācija ļauj nosūtīt un saņemt informāciju par īpašumiem, kas reģistrēti Booking.com platformā uz Standard Books. Pārvaldiet brīvās istabas, rezervācijas, cenas, uc. informāciju nepārtraucot darbu mūsu programmatūrā!

Cargoson ir transporta vadības programmatūra ražotājiem, vairumtirgotājiem un mazumtirgotājiem, kas integrējas ar Standard Books. Automātiska datu apmaiņa ar 900+ transporta uzņēmumiem (jūras, gaisa, dzelzceļa transports, piegāde uz pakomātiem, uc.)  – Cargoson to visu apkopo vienā vienotā skatījumā.

Čeku un papīra rēķinu digitalizācijas rīks – nofotografē, nosūti uz programmu un grāmato. Tieši tik vienkārši!

Dokobit piedāvā elektronisko dokumentu parakstīšanu Eiropas Savienībā ar ērtu, drošu un kvalificētu e-parakstu.

DPD integrācija ļauj lietotājiem nosūtīt informāciju par sūtījumu tieši no Standard Books. Izmantojot DPD pakalpojumu, jūs varat arī pārvadīt preču atgriešanas procesu tieši no programmatūras.

Edisoft nodrošina elektronisko dokumentu apmaiņu (EDI/ EDA) ar darījumu partneriem. Izmantojiet pasūtījumu/ pavadzīmju/ rēķinu pieņemšanai/ nosūtīšanai un preču uzskaitei.

EDLUS ir LMT (Latvijas Mobilais telefons) izstrādāta elektroniskā darbalaika uzskaite, kas nodrošina darbinieku reģistrāciju un darbalaika uzskaiti dažādos griezumos (struktūrvienības, projekti, darba vietas).

Integrācija ar Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Elektroniskās deklarēšanas sistēmu (EDS) nodrošina atskaišu nosūtīšanu no programmas uz EDS.

Izmantojot Everypay interfeisu un Linkpay funkcionalitāti, no realizācijas rēķina var izveidot e-pastu un automātiski izveidot apmaksas saiti. Tas ir paredzēts visa veida uzņēmumiem, kuri vēlas saņemt tiešsaistes maksājumus, un tam nav nepieciešama papildus izstrāde vai mājas lapa.

Google Kalendārs ir bezmaksas kalendāra lietotne, ko var izmantot, lai plānotu notikumus, iestatītu atgādinājumus un koplietotu ar kolēģiem. Izmantojot integrāciju, var sekot svarīgiem notikumiem, tikšanās reizēm un atgādinājumiem no Standard Books programmatūras.

Ar Fedex integrācijas palīdzību varat izsekot sūtījumus neizejot no Standard Books programmatūras. Integrācija dos iespēju ietaupīt laiku, automatizējot sūtīšanas procesus.

FinBite platforma nodrošina e-rēķinu funkcionalitāti, papīra un PDF rēķinu digitalizāciju, piedāvājot arī tiešsaistes rēķinu pārvaldību un apstiprināšanu.

Ar biznesa analītikas rīku flex.bi varat sekot līdzi galvenajiem uzņēmuma darbības rādītājiem vizualizējot sava uzņēmuma datus un izveidojot no tiem grafikus.

Visiem mūsu klientiem ir pieejama bezmaksas integrācija ar Lursoft publisko uzņēmumu datubāzi. Ievadot jaunu kontaktu, tā ļauj meklēt vajadzīgo uzņēmumu pēc vārda uzņēmuma nosaukumā vai pēc reģistrācijas numura.

Make.com ir integrācijas platforma, kas ļauj savienot programmatūru Standard Books ar Paypal, WooCommerce, Shopify, Gmail, u.c. populārām platformām.

Komunikācijas risinājums ikvienam biznesam. Sazinies un informē savus klientus par aktuālu informāciju SMS platformā.

NILLN.LV piedāvā iekšējās kontroles sistēmu un sankciju uzraudzību ar API. Informācija par personām tiek pārbaudīta sankciju sarakstos (LV, ES, ANO, OFAC).

Ja nepieciešams nosūtīt preces klientiem ar Omnivas starpniecību, izmantojiet šo integrāciju, lai izveidotu sūtījumu un veiktu izsekošanu Standard Books programmatūrā.

Nosūtiet rēķinu no programmas ar maksājuma saiti – jūsu klients varēs izdarīt maksājumu ātrāk un vienkāršāk!

PayPal ir tiešsaistes finanšu pakalpojums, kas nodrošina drošus naudas pārskaitījumus visā pasaulē ar iespēju pārvaldīt klientus, nosūtīt un saņemt maksājumus, un saņemt paziņojumus par darījumiem un naudas atmaksu.

Paysera ir ērts maksājumu pieņemšanai veids tiešsaistē dažādās valstīs un dažādās valūtās – ar kartēm, internetbankām un citiem populāriem apmaksas veidiem.

Resico ir kases sistēma, ar kuras backend mākoņa sistēmu Standard Books un Standard ERP ir izstrādāta integrācija artikulu un rēķinu savstarpējas apmaiņas funkcionalitātei, lai mūsu klienti varētu pārvaldīt savus artikulus vienuviet un bez manuālām darbībām iegūt kases realizācijas informāciju savā grāmatvedībā.

Scoro ir darba pārvaldības programmatūra, kas palīdz komandas dalībniekiem efektīvāk strādāt kopā un pieņemt uz datiem balstītus lēmumus. Scoro integrācija ļauj sinhronizēt realizācijas rēķinus, rēķinus piegādātājiem, kontaktus un artikulus ar Standard Books programmatūru.

SEB Baltic Gateway risinājums nodrošina tiešo savienojumu starp SEB banku un mūsu programmatūru, kā arī drošu apmaiņu ar datiem.

Shopify ir viena no populārākajām interneta tirdzniecības platformām pasaulē. Šī e-komercijas programma ir izstrādāta tā, lai lietotājs bez tehniskām programmēšanas un dizaina prasmēm varētu pats izveidot savu interneta veikalu un pārdot tiešsaistē vai personīgi.

Smaily ir visaptverošs e-pasta mārketinga rīks, kas īpaši izveidots, lai palīdzētu biznesam īstenot digitālā mārketinga kampaņas. Smaily integrācija ļauj atlasīto klientu datus tieši pārsūtīt no programmatūras uz Smaily tīmekļa vidi.

Swedbank Gateway lietotāji var izmantot tiešo savienojumu ar Swedbank, kas nodrošina tūlītēju informācijas saņemšanu par konta stāvokli, maksājumu apstrādi u.c. pakalpojumiem.

Telema nodrošina elektronisko datu apmaiņu (EDI) starp uzņēmumiem. Ar Telema tirdzniecības informācija (pasūtījumi, rēķini, pavadzīmes, u. c. dokumenti) starp jums un jūsu partneriem pārvietosies automātiski.

Tiki-Taka Pay ir kases aparāts, preču skeneris, čeku printeris un termināls vienā ierīcē. Datus no šīs ierīces ir ērti un vienkārši nosūtīt uz Standard Books vai Standard ERP programmu.

Nodrošina e-rēķinu funkcionalitāti, kā arī papīra un pdf rēķinu digitalizāciju. Fitekin sistēma nodrošina arī rēķinu pārvaldīšanu un apstiprināšanu tiešsaistē.

Zvanu pārvaldnieks ir zvanu vadības risinājums efektīvai biroja zvanu organizēšanai. Tas ir virtuālais pakalpojums LMT mobilo sakaru abonentiem. Šī integrācija ļauj lietotājiem viegli nosūtīt visus datus un notikumus par zvaniem un balss pastiem uz programmatūru.

Integrācija ar tiešsaistes tirdzniecības platformu 220.lv (un Pigu.lv) vienkāršākai un ātrākai datu pārsūtīšanai starp 220.lv administratīvo vidi un mūsu programmatūru.

Kārlis Klovāns
Biznesa attīstības vadītājs

Interesē? Izmēģini bez maksas!

Iepazīsties tuvāk ar “Standard Books” biznesa programmatūras iespējām. Atstāj savu e-pasta adresi un mēs sazināsimies personiski!

Interesē? Izmēģini bez maksas!

Iepazīsties tuvāk ar “Standard Books” biznesa programmatūras iespējām. Atstāj savu e-pasta adresi un mēs sazināsimies personiski!

Paldies!

Jūsu kontaktinformācija ir nosūtīta. Mēs ar Jums sazināsimies.

Kļūda!

Neizdevās nosūtīt datus.