Ātrā meklēšana!

Kā izdrukāt dokumentu ar preču attēliem?Atjaunināts 02. jūnijs 2021

Standard Books sistēmā ir iespēja iestatīt tā, lai drukājot dokumentu, piemēram, Piedāvājumu, precēm parādītos attēli. Tāds paņēmiens varētu palīdzēt vieglāk pārdot.

1.Solis – modulis Pārdošanas vadība > Reģistri > Artikuli – atvērt Artikula kartiņu sadaļā Cenas un piespiežot pogu “Pievienot attēlu”, izvēlēties attēlu no tiem, kuri ir jau saglabāti jūsu datorā. Ir svarīgi sagatavot attēlus iepriekš.

Ideālā gadījumā visiem preces attēliem jābūt vienādiem izmēriem vai vismaz vienādā proporcijā. Līnijas augstumam pikseļos jābūt pietiekami lielam, lai vienuma attēlus parādītu pareizi.

Attēlu augstumam jābūt tādam pašam kā Līnijas augstumam dokumentu formā mīnus Papildinājuma augstums. Pārliecinieties, ka kolonnas platums (t.i., “Platums” koordināta – “No kreisās” koordināta) ir vienāds ar jūsu attēlu platumu.

Ja visi jūsu attēli nav vienāda izmēra, iespējams būs jāatzīmē lodziņš Pielāgot rāmim, lai mērogotu attēlus tā, lai tie atbilstu atvēlētajai vietai. Tā rezultātā attēli var tikt sagrozīti, ja to proporcijas atšķiras no šīs vietas proporcijām.

Var gadīties, ka ir nepieciešami dažāda lieluma attēli, jo ideālais izmērs, ko parādīt Artikula kartītes attēla logā, var nebūt tāds pats kā ideālais izmērs drukāšanai. Ja tā, tad katram preces ierakstam varat pievienot vairākus attēlus. Pirmais pievienotais attēls tiks izdrukāts, un pēdējais pievienotais attēls tiks parādīts Artikula kartītes attēla logā.

2. Solis – pievienot attiecīgo dokumenta formu, kurā ir sagatavota vieta attēlu ievietošanai.

Piemēram, lai pievienotu dokumenta formu Piedāvājumiem, jāaiziet uz Pārdošanas vadība moduli > Dokumenti > Piedāvājumi – uzspiest uz Izvēlnes zobrata un Definēt dokumentu.

Atvērtajā logā pievienot attiecīgu formu no dokumentu formu saraksta un saglabāt.

Tagad drukājot Piedāvājumu, parādīsies arī artikulu attēli.

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Paldies par atsauksmēm!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus