Ātrā meklēšana!

Kā izdrukāt dokumentu ar preču attēliem?Atjaunināts 17. marta 2023

Standard Books sistēmā ir iespēja iestatīt attēlus pie konkrētiem artikuliem, kas parādītos drukājot dokumentus, piemēram, Piedāvājumu.

  1. Ja lietojat MacOs operētājsistēmu:

Modulis Pārdošanas vadība > Reģistri > Artikuli – atveriet Artikula kartiņas sadaļu “Cenas” un nospiediet pogu “Pievienot attēlu” > Other (izvēlēties attēlu no tiem, kuri ir jau saglabāti jūsu datorā).

 

Ja lietojat Windows operētājsistēmu:

Attēls jāpievieno zem saspraudes ikonas, ievelkot attēlu vai atverot “Zobrata” izvēlni un augšuplādējot attēlu no sava datora.

Var gadīties, ka ir nepieciešami dažāda lieluma attēli, jo ideālais izmērs, ko parādīt Artikula kartītes attēla logā, var nebūt tāds pats kā ideālais izmērs drukāšanai. Ja tā, tad katram preces ierakstam varat pievienot vairākus attēlus. Pirmais pievienotais attēls tiks izdrukāts, un pēdējais pievienotais attēls tiks parādīts Artikula kartītes attēla logā.

2. Kad attēls ir pievienots ir jāpārliecinās, ka izdrukas formā ir izveidots speciāls lauks, kurš ievietos artikula bildi. Izdarot tālāk aprakstītās darbības izdrukā būs redzams artikulam pievienotais attēls.

2.1. Ja iepriekš Word formas nav izmantotas, tad sākumā ir jāaktivizē to lietošana.

2.2. Jāatver konkrētais dokumentu tips, kurā jūs vēlaties, lai Artikulu attēls tiktu parādīts (piemēram, Piedāvājums), ejot uz moduli Sistēma > Iestatījumi > Word dokumentu formu definīcijas.

2.3. Zem saspraudes ikonas atrodas dokumenta forma pēc noklusējuma. ar dubultklikšķi lejuplādējiet formu savā datorā un atveriet to.

2.4. Rediģējiet dokumentu kā jebkuru Word tipa dokumentu, ievietojot jaunu kolonnu vietā, kur vēlaties redzēt Artikula attēlu. Ievietojiet attēla lauka nosaukumu (F_ATTACHIMAGE) pēc instrukcijas.

2.5. Kad izdarītas vajadzīgās izmaiņas, tad saglabājiet dokumentu un augšuplādējiet to, pievienojot failu caur “Zobrata” izvēlni vai ievelkot failu baltajā laukā blakus jau esošajam noklusējuma dokumentam (kā rādīts piemērā ar failu Piedāvājums-2).

2.6. Modulī Sistēma > Iestatījumi > Valodas nodefinējiet kā sauks dokumenta veidu, ja būs pievienots vairāk kā viens. Protams, varat arī aizstāt noklusējuma formu ar jaunizveidoto, tad šo soli var izlaist. Bet, ja zem saspraudes būs vairāk kā viens forma, tad caur Valodas lauku tiks norādīts, kuru formu izmantosiet konkrētajā gadījumā (skat. 2.8.)

2.7. Modulī Sistēma > Iestatījumi > Word dokumentu formu definīcijas > lauks Valoda norādiet formu nosaukumus, ko izmantosiet strādājot programmā.

2.8. Ja izmantojat vairāk kā vienu formu, tad konkrētajā ierakstā vajadzīgs norādīt, uz kuras formas vēlaties izveidot dokumentu, piemēram, Piedāvājumā > sadaļa Nosūt.adrese > Valoda. Atvērtajā logā izvēlieties attiecīgo formu no dokumentu formu saraksta un saglabājiet ierakstu.

Tagad drukājot Piedāvājumu, parādīsies arī artikulu attēli.

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus