Standard Books - Excellent> Palīdzības dienests> Moduļi> Piegādātāji> Ienākošie rēķini> Kā izveidot ienākošo rēķinu avansa norēķina personai?

Ievadiet atslēgas vārdu vai skatiet zemāk atrodamo tēmu izvēli

Atjaunots 28. jūnijs 2024

Kā izveidot ienākošo rēķinu avansa norēķina personai?

Piegādātāji > Reģistri > Ienākošie rēķini > Veidot – Jaunu rēķinu. Par ienākošā rēķina ievadīšanas principu vairāk lasiet rakstā Kā ievadīt saņemtu ienākošo rēķinu no piegādātāja?

Lai ienākošajam rēķinam pievienotu avansa norēķina personu, ienākošā rēķina ieraksta laukā “Samaksas termiņš” jāievieto kodu, kas atbilstu tipam – Darbinieks.

Atsevišķi iestatījuma Samaksas termiņš ierakstu ir iespējams sagatavot modulī Piegādātāji / Realizācija > Iestatījumi > Samaksas termiņi.

Tiklīdz tiks ievietots Samaksas termiņš (mūsu piemērā, “DB”), ienākošā rēķina ierakstā parādīsies pirmā rinda avansa norēķina personas aizpildīšanai, kurā jāievieto darbinieka lietotāju.

NB! Lai darbiniekam būtu iespēja veidot Avansa norēķina ierakstu (modulī Avansa norēķini > Reģistri > Avansa norēķini), kā arī pievienot šo darbinieku, Ienākoša rēķina ierakstā Sistēma > Reģistri > Personas (konkrēta darbinieka ierakstā) > sadaļā Konti jāaizpilda lauku “Konts” (piemēram, 2380) un lauku “Objekts” (piemēram, TSV)

Vai šis raksts bija noderīgs? Jūsu novērtējums palīdzēs mums uzlabot šo vietni.

Paldies par novērtējumu! Ja vēlaties, varat pievienojiet savu komentāru un kontaktinformāciju, lai mēs varētu ar Jums sazināties.
Paldies par novērtējumu!
Neizdevās nosūtīt komentāru

BI rīki budžeta plānošanā – moderna un racionāla pieeja

14. jūnijs 2024

Viens no galvenajiem finanšu direktora… Lasīt tālāk

Darbs no viensētas Kurzemē: ieguvumi un izaicinājumi

06. jūnijs 2024

Bija saulaina diena, kad devos… Lasīt tālāk

Excellent Latvia – jūsu partneris digitalizācijas ceļā

30. maijs 2024

Excellent Latvia – jūsu partneris… Lasīt tālāk