Ievadiet atslēgas vārdu vai skatiet zemāk atrodamo tēmu izvēli

Atjaunots 03. jūnijs 2024

Kā sākt izmantot Swedbank Gateway?

1. Lai sāktu izmantot Swedbank Gateway, nepieciešams noslēgt līgumu ar Swedbank. Līgumu Swedbank internetbankā var parakstīt tikai paraksttiesīgā persona. Lai noslēgtu līgumu ar Swedbank, spiediet šeit.

Sadaļā Maksājumi, konti > Digitāla banka > Swedbank Gateway

Operatora pieslēguma līgums > poga Noslēgt Līgumu

jāizvēlas operators Excellent Latvia SIA > uzņēmuma parakstiesīgai personai jāparakstīt šo līgumu un tad izveidosies līguma numurs, kurš ir nepieciešams bankas integrācijas funkciju aktivizēšanai programmā Standard Books / Standard ERP.

2. Pēc līguma parakstīšanas, līguma numurs ir jāievada moduļa Sistēma > iestatījumā E-pakalpojumu iestatījumi > Citi Servisi. Noklikšķiniet uz pogas “Bankas maksājumi > Aktivizēt” un tiks atvērts jauns logs, kurā ir jānorāda līguma numurs, kā arī jāatzīmē izvēles lauki “Maksājumu veikšana” un “Iepriekšējās dienas bankas izraksts”.

NB! Ja parādās kļūdas kļūdas paziņojums ERR: Message sending failed. Reached gateway: true, HTTP code: 403 – Maybe wrong agreement id?, tad iespējams nav reģistrēts pakalpojuma sniedzējs (skat. soli nr. 1). Sazinieties ar Swedbank.

 

Iepazīties ar nākamajiem soliem, kā korekti sagatavot sistēmu darbam ar bankas darījumu eksportu un importu, jūs varat šeit Banku darījumu eksports un imports (bankas integrācija)

Lasiet vēl par Bankas xml failu importu un eksportu Standard Books sistēmā.

Vai šis raksts bija noderīgs? Jūsu novērtējums palīdzēs mums uzlabot šo vietni.

Paldies par novērtējumu! Ja vēlaties, varat pievienojiet savu komentāru un kontaktinformāciju, lai mēs varētu ar Jums sazināties.
Paldies par novērtējumu!
Neizdevās nosūtīt komentāru

Kā Standard Books palīdz pārdošanas darbam un klientu pārvaldībai?

23. jūlijs 2024

Pārdošanas darbu veikšana ir daudz… Lasīt tālāk

BI rīki budžeta plānošanā – moderna un racionāla pieeja

14. jūnijs 2024

Viens no galvenajiem finanšu direktora… Lasīt tālāk

Darbs no viensētas Kurzemē: ieguvumi un izaicinājumi

06. jūnijs 2024

Bija saulaina diena, kad devos… Lasīt tālāk