Ātrā meklēšana!

Kā slēgt ierakstus no noteikta datuma?Atjaunināts 03. jūlija 2023

Šai funkcijai ir jāizmanto modulis Sistēma > iestatījumi > Slēgšana. Lai to izdarītu – iestatījumos izvēlieties datumu, pēc kura programma vairs neļaus ievadīt vai mainīt ierakstus.

Iestatījumā ir 3 apakšlapas: Slēgšana / Brīdinājumi / Citi

  • Slēgšanas sadaļa:

Ja aizpildīsiet kādu no šiem laukiem ar datumu, programma sniegs brīdinājumu un neļaus jums saglabāt dokumentus ar datumu, kas ir agrāks par šo datumu. Piemēram:
“Slēgt grāmatojumus”  — ja šajā laukā ir norādīts datums, tad nav iespējams iegrāmatot rēķinus ar norādīto datumu vai agrāku.

NB! Ievadīto datumu var pārcelt tikai uz priekšu. Nav iespējams noņemt vai mainīt datumu uz agrāku datumu.
Izmantojiet sadaļu Slēgšana tikai tad, ja esat pārliecināti, ka iepriekšējais periods ir pārbaudīts un apstiprināts.

“Neļaut ierakstu veidošanu ar grāmatojuma datumu, kas vēlāks par pašreizējo” — atzīmējiet šo opciju, ja vēlaties, lai programma aizliegtu ievadīt dokumentus ar datumu nākotnē. Ierobežojums attiecas gan uz dokumenta datumu, gan ieraksta datumu.

  • Brīdinājumu sadaļa:

Aizpildot kādu no šeit esošajiem laukiem ar datumu, programma brīdinās un ļaus saglabāt dokumentus ar datumu, kas ir agrāks par šo datumu. Piemēram:

“Brīdināt pirms grāmatojumu veidošanas” – ja šajā laukā ir atzīmēts datums un mēģināt ievadīt grāmatojumus ar šo vai agrāku datumu, ekrānā parādīsies brīdinājums Mēnesis pārbaudīts. Nospiežot paziņojumā “OK”, jūs joprojām varat saglabāt ierakstu.

NB! Ievadīto datumu var pārcelt tikai uz priekšu. Nav iespējams noņemt vai mainīt datumu uz agrāku datumu.
Izmantojiet sadaļu ”Slēgšana” tikai tad, ja esat pārliecināti, ka iepriekšējais periods ir pārbaudīts un apstiprināts.

“Brīdināt, veidojot jaunus ierakstus ar vecāku datumu kā esošajiem ierakstiem” —  atzīmējiet šo opciju, ja vēlaties, lai programma brīdinātu, ja lietotājs mēģina saglabāt ierakstus ar agrāku datumu nekā tajā pašā reģistrā ievadītie ieraksti. Brīdinājuma paziņojumu var apstiprināt vai neapstiprināt.
“Brīdināt, veidojot jaunus ierakstus ar grāmatojumu, kas jaunāki par šodienas datumu” — atzīmējiet šo opciju, ja vēlaties, lai programma brīdinātu, ja lietotājs mēģina saglabāt ierakstu ar grāmatojumu datumu nākotnē. Brīdinājums attiecas gan uz dokumenta datumu, gan ieraksta datumu.

  • Citi sadaļa:

“Atļaut dzēst ierakstus pirms” — parasti nevajadzētu dzēst finanšu vai citu moduļu ierakstus, kas ir apstiprināti. Ja rodas tāda nepieciešamība, šeit jāievada datums. Pēc tam ir iespējams dzēst finanšu un apstiprinātos reģistru ierakstus, kuru datums ir tāds pats vai agrāks kā šeit norādītais.


NB! Iestatiet datumus tikai tad, ja esat pārliecināts, ka periods ir pārbaudīts. Ievadīto datumu var pārcelt tikai laikā uz priekšu. Nav iespējams noņemt vai mainīt datumu uz agrāku datumu. Ja jums tiešām ir jāmaina datums uz agrāku datumu, nosūtiet savu pieprasījumu pa e-pastu uz: atbalsts@excellent.lv

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus