Ātrā meklēšana!

Paziņojums “Jauns elektroniskais ienākošais rēķins”Atjaunināts 04. decembr 2023

Ja ielogojoties programmā jūsu ekrānā parādās paziņojums Jauns elektroniskais ienākošais rēķins, ko tas nozīmē?

Programma rāda šo paziņojumu ar nolūku, lai brīdinātu, ka jums ir ienācis jauns elektronisks ienākošais rēķins vai ir kāds neapstrādāts elektronisks ienākošais rēķins. Paziņojumā būs redzams rēķina numurs un kompānijas nosaukums, kur tas atrodas.

Lai atvērtu Elektronisko ienākošo rēķinu, nospiediet ‘Atvērt E-rēķinu’. Programmā atvērsies Elektronisko Ienākošo rēķinu reģistra logs (Piegādātāji > Reģistri > Ienākošie E-rēķini), kurā būs iespējams redzēt sarakstu ar visiem elektroniskiem rēķiniem un apstrādāt jaunu ienākošo e-rēķinu. Ja nevēlēties to skatīt, nospiediet ‘Slēgt’.

 

Šis paziņojums strādās ar sekojošiem nosacījumiem:

1. Ja Lietotāja persona ir reģistrēta tikai vienā kompānijā Sistēma > Reģistri > Personas, un tai ir piešķirtas Personu grupas tiesības ar Darbību ‘Ien. rēķins no ienākošā e-rēķina’, statusā Pilns (Sistēma > Iestatījumi > Personu grupas)

2. Ja Lietotājam ir izveidots Globālais lietotājs Tehniskie parametri > Reģistri > Globālie lietotāji, un tam ir piešķirtas Personu grupas tiesības ar Darbību ‘Brīdināt par jauniem piegādātāju rēķiniem’, statusā Pilns (Sistēma > Iestatījumi > Personu grupas)

Globālā lietotāja gadījumā paziņojumā būs redzami neapstrādātie elektroniskie ienākošie rēķini visas kompānijās.

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus