Sintija Kristapsone

Beidziet tērēt laiku papīra čeku kārtošanai – digitalizējiet tos!

Kur jums atrodas mapīte ar čekiem, kas kaut kad drīz jāieskenē, lai varētu atdot grāmatvedībai? Ja tā atrodas uz galda, tad ļoti iespējams, ka pienācis īstais brīdis to digitalizēt. “CostPocket” varētu būt atbilde uz jautājumu – kā?!

Uzņēmumā visas pārmaiņas sākas ar tā vadību. Ja jūti, ka procesi varētu notikt raitāk, darbinieku laiks izšķīst sīkumos, tad jāmeklē iemesli, ko varētu darīt citādi. Cilvēki pēc savas dabas ir slinki, tāpēc bieži arī neērtas un neefektīvas lietas dara inerces pēc. Iet ierasto ceļu tikai šķiet vienkāršāk un ērtāk, kamēr neesi iepazinis to, pa kuru ejot, esi efektīvāks un ātrāks.

Čeku un rēķinu apritei, īpaši mazos un vidējos uzņēmumos, ir liels potenciāls radīt lieku un neefektīvu darbu grāmatvežiem. Čeki par degvielu, ziediem, nereti rēķini par nelieliem kancelejas izdevumiem ir liels slogs darbiniekiem. Liels manuāli veicamu darbu apjoms, skenējot rēķinus un čekus. Līdztekus tam – ilgs dokumentu aprites laiks, uzglabāšanas risks un administrēšanas slogs. Un, ja vēlamies ne tikai domāt, bet arī patiešām rīkoties, lai mūsu pasaule kļūtu labāka, dabai draudzīgāka un zaļāka, ieraudzīsim arī milzīgu nevajadzīgu papīra patēriņu.

Papīra dokumenti ir slogs 

Pēdējo dažu gadu notikumi skaidri parāda, ka dokumentu digitāla aprite ir neizbēgams process. Jautājums ir tikai, cik ātri tam spējam pielāgoties, atteikties no vecajiem ieradumiem un rast uzticamus sadarbības partnerus sava uzņēmuma dokumentu aprites digitalizēšanai.

Papīra dokumentu arhivēšana ir ne vien apgrūtinoša, bet arī dārga. Ja nākas kaut ko ātri atrast vai pārlūkot, tas aizņem daudz laika. Ar laiku čeki izbalē, kļūst nesalasāmi, tāpēc vienmēr jāparūpējas par kopijām. Turklāt, jāatzīst, ka tie mēdz arī pazust. Un ir labi, ja uzņēmumā ieviests ieradums čekus fotografēt. Ja tā, tad te jau ir liela iespēja ātri un veiksmīgi sākt izmantot rīkus, kas vēl vairāk saīsina dokumentu aprites laiku.

Digitālā čeku mapīte – “CostPocket” 

“CostPocket” programmas darbības princips ir vienkāršs – nofotogāfētos čekus vai rēķinus nosūta uz programmu un iegrāmato. Nav vairs nepieciešams tērēt laiku, vadot informāciju no čekiem, pavadzīmēm un rēķiniem, mākslīgais intelekts palīdzēs atpazīt dokumentu saturu. Digitalizētie rēķini nonāks piegādātāju rēķinu modulī. Savukārt, čeki izveidos avansa norēķina ierakstu, kur būs pievienoti arī atbilstošie dokumenti, lai būtu vieglāk tos pārbaudīt.

“Standart Books” un “Standart ERP” piedāvā integrāciju ar “CostPocket”, tas nozīmē, ka čekus un rēķinus grāmatvedībā var pievienot ikviens darbinieks. Pateicoties tam, ka Excellent biznesa vadības sistēmām ir pieeja jebkur, darbinieks dokumentus var pievienot jebkurā vietā un jebkurā laikā, nesatraucoties, ka darba dunā maksājuma dokumenti noklīdīs.

“Excellent Latvia” integrāciju ar “CostPocket” saviem klientiem nodrošina bez maksas. Ar informāciju par “CostPocket” pakalpojumu izmaksām aicinām iepazīties tā mājaslapā. (https://costpocket.com/lv)

Ja rodas jautājumi, vēlaties uzzināt vairāk par “CostPocket” un Standard Books vai “Standard ERP” integrācijas un izmantošanas iespējām, kā arī pieteikties sistēmas izmēģinājumam – droši sazinieties ar mums!

Trīs atslēgas finanšu sirdsmieram

17. Mai 2024

Ziņas

Kurš uzņēmumā rūpējas par finanšu kontroli? Tas ir komandas darbs!… Lasīt tālāk

Ietaupi 40% laika: Kā EDS API integrācija atvieglo grāmatvežu darbu

10. Mai 2024

Ziņas

Vienkārša, droša un ērta datu apmaiņa starp uzņēmumu un Elektroniskās… Lasīt tālāk

Vai iespējams apvienot attālinātu strādāšanu ar ceļošanu?

30. Apr 2024

Ziņas

Evitas pieredzes stāsts par ceļošanu un attālināto strādāšanu… Lasīt tālāk

Kārlis Klovāns
Biznesa attīstības vadītājs

Interesē? Izmēģini bez maksas!

Iepazīsties tuvāk ar “Standard Books” biznesa programmatūras iespējām. Atstāj savu e-pasta adresi un mēs sazināsimies personiski!

Interesē? Izmēģini bez maksas!

Iepazīsties tuvāk ar “Standard Books” biznesa programmatūras iespējām. Atstāj savu e-pasta adresi un mēs sazināsimies personiski!

Paldies!

Jūsu kontaktinformācija ir nosūtīta. Mēs ar Jums sazināsimies.

Kļūda!

Neizdevās nosūtīt datus.

Paldies!

Jūsu kontaktinformācija ir nosūtīta. Mēs ar Jums sazināsimies.

Kļūda!

Neizdevās nosūtīt datus.