Barba Zeme

Iepazīsimies – Excellent Komanda Latvijā

Šī gada februārī gan jūs – mūsu klienti un Standard ERP produkta lietotāji, gan mēs – piedzīvojām izmaiņas. Tiesības izplatīt HansaWorld produktus Latvijā un kļūt par izplatītāju Latvijas tirgū ieguva Igauņu uzņēmums Excellent Business Solutions Estonia, kurš jau vairāk kā 15 gadus veiksmīgi darbojas Igaunijā un piedāvā gan HansaWorld izstrādāto Standard ERP biznesa vadības sistēmu, gan pašu veidoto produktu maziem un vidējiem uzņēmumiem – Standard Books by Excellent. Excellent veidoto produktu un piedāvātos pakalpojumus raksturo augsta klientu apmierinātība, jaunu risinājumu ieviešana un augstas kvalitātes mākoņpakalpojums, kas nodrošina kvalitatīvu un drošu mitināšanu vairāk kā 20’000 Igaunijas klientu.
Excellent Latvia komanda ir veidota ņemot vērā iepriekšējo pieredzi ERP tirgū un darbā tieši ar Standard ERP produktu, kā arī visu komandas dalībnieku vēlmi sniegt augstāku pakalpojumu kvalitāti, pēc iespējas ātri piedāvāt jaunus un mūsdienīgus risinājumus un e-pakalpojumus, kas atvieglotu mūsu klientu darbu. Komandu vada Barba Zeme un Elvis Kvalbergs.

Barba ar HansaWorld produktu ir strādājusi teju 14 gadus. Sākotnēji atbildēja par Klientu un darbinieku apmācībām, bet laika gaitā ir strādājusi gan ar Latvijas, gan citu valstu klientiem un partneriem, atbildot par Lielbritānijas, Lietuvas un Portugāles biroju vadību, gan Licencēšanu HansaWorld grupā.
Elvis savu pirmo klientu sāka apkalpot pirms 20 gadiem, tajā laikā arī dibinot uzņēmumu Burti SIA, kas no tā laika ir kļuvis par vienu no vadošajiem partneriem Latvijā un apkalpo klientus arī Skandināvijā, Austrālijā, Dienvidāfrikā un citur. Elvim ir pieredze darbā gan kā projektu vadītājam un konsultantam HansaWorld grupā, gan attīstot sava uzņēmuma darbību un klientu attīstību Latvijā. Elvja lielākais pienesums Excellent Latvia ir Produkta attīstības pārraudzība un produkta stratēģijas ieviešana.
Tatjana Šatrava savu sadarbību ar HansaWorld uzsāka 2019.gada sākumā un ar prieku turpina sadarbību ar Excellent Latvia, pievienojot ne tikai savas finanšu un grāmatvedības zināšanas mūsu uzņēmuma kompetencēm, bet arī ieguldot savu darbu produkta pilnveidošanā attiecībā uz grāmatvedības funkcionalitāti.
Juris ir atbildīgs par produkta vadību un kvalitāti. Savu vairāk kā 10 gadu pieredzi IT jomā ir uzkrājis strādājot SEB bankā un Verifone. Jura spēcīgā puse ir iedziļināšanās detaļās, lai līdz galam izprastu un pēc tam novērstu jebkuru kļūdu vai problēmu.
Dana uzņēmumam ir pievienojusies nesen un ir atbildīga par jaunu klientu piesaisti. Iepriekšējā pieredze pārdošanā ir iegūta strādājot biroja preču tirdzniecības jomā, savukārt izprast mūsu potenciālos klientus un viņu vajadzības palīdz restorāna vadīšanas pieredze vairāku gadu garumā.

BI rīki budžeta plānošanā – moderna un racionāla pieeja

14. Jūn 2024

Ziņas

Viens no galvenajiem finanšu direktora pienākumiem ir budžeta plānošana. Taču… Lasīt tālāk

Darbs no viensētas Kurzemē: ieguvumi un izaicinājumi

06. Jūn 2024

Ziņas

Bija saulaina diena, kad devos ceļā no Rīgas uz Kandavu,… Lasīt tālāk

Excellent Latvia – jūsu partneris digitalizācijas ceļā

30. Mai 2024

Ziņas

Excellent Latvia – jūsu partneris digitalizācijas ceļā: Iepazīsties ar atjaunināto… Lasīt tālāk

Kārlis Klovāns
Biznesa attīstības vadītājs

Interesē? Izmēģini bez maksas!

Iepazīsties tuvāk ar “Standard Books” biznesa programmatūras iespējām. Atstāj savu e-pasta adresi un mēs sazināsimies personiski!

Interesē? Izmēģini bez maksas!

Iepazīsties tuvāk ar “Standard Books” biznesa programmatūras iespējām. Atstāj savu e-pasta adresi un mēs sazināsimies personiski!

Paldies!

Jūsu kontaktinformācija ir nosūtīta. Mēs ar Jums sazināsimies.

Kļūda!

Neizdevās nosūtīt datus.

Pieraksties mūsu jaunumu e-pastam!

Saņem Excellent jaunumus un informāciju par produktu atjauninājumiem.

Paldies!

Jūsu kontaktinformācija ir nosūtīta. Mēs ar Jums sazināsimies.

Kļūda!

Neizdevās nosūtīt datus.