Barba Zeme

Jaunie “Standard Books” un “Standard ERP” uzlabojumi – ērtība un plaša funkcionalitāte

Laiks ir neatjaunojams resurss, tāpēc, nodrošinot plašāku funkcionalitāti “Standard Books” un “Standard ERP” biznesa vadības sistēmās, mēs radām iespējas jūsu darbiniekiem ātrāk un efektīvāk veikt savus darba pienākumus.

Jaunajā 2022-10-22 v3 versijā esam ņēmuši vērā mūsu klientu ieteikumus un pilnveidojuši sistēmas funkcionalitāti – jauni reģistri ērtākai datu ievadei Excellent portālā, atskaites ātrai datu apskatei, ērti lietojamas Word dokumentu formas un sagatavoto dokumentu digitalizācija un eksports.

Ja meklējat risinājumus ērtai dokumentu apritei personāldaļā un grāmatvedībā,  biznesa vadības sistēmas “Standard Books” un “Standard ERP” jaunākie uzlabojumi atrisinās virkni šādu jautājumu. Negaidiet un ieprieciniet personāla daļu, grāmatvedību, pārdošanas speciālistus, ietaupot vienu no lielākajiem un vērtīgākajiem uzņēmuma resursiem – laiku.

Veidojot jaunāko programmu versiju, esam pievērsuši uzmanību arī tās lietošanas ērtībai un veikuši uzlabojumus. Vienkāršāka datu ievade, ērtāka dokumentu meklēšana un virtuāla pārvietošana jeb eksports – mēs esam pārliecināti – nav nebūtisku sīkumu, lai optimāli izmantotu pieejamos datus ne tikai operatīvam uzņēmuma darbības vērtējumam, bet arī visa aizvadītā gada novērtēšanai.

Izmaiņas un uzlabojumi Algu un personāla modulī

Jūs jau zināt, ka personāla speciālistu ikdienas rūpes par darbinieku dokumentu apriti vairs nesaistās ar analogu dokumentu skapi, tos aizstājušas mūsdienu tehnoloģijas. Jaunie uzlabojumi Algu un personāla modulī paredz iespēju darbinieku līgumu pārskata logā pievienot līguma sākuma un beigu datumu, kas vienlaikus atvieglos iespējas dokumentu šķirot un atlasīt. Viegli turēt roku uz pulsa, ja uzņēmumā ir daudz darbinieku.

Mēs augstu vērtējam mūsu klientu rūpes par saviem darbiniekiem, tāpēc pētām, kā sistēmas ietvarā varam veikt izmaiņas, lai šo iniciatīvu atbalstītu. Šobrīd viena no iecienītākajām darbinieku motivācijas programmām ir papildu atvaļinājumu dienu piešķiršana. Tāpēc esam raduši veidu, kā atvieglot šādas aktivitātes ievadi sistēmā. Tagad tajā iespējams pievienot dažādu skaitu atvaļinājumu dienu katram darbiniekam individuāli, kā arī ērti veikt izmaiņas gadu no gada.

Par to vairāk lasiet šeit: https://excellent.lv/palidzibas-dienests/ka-darbiniekam-programma-nodefinet-vairak-neka-20-atvalinajuma-dienas/

Ērta dokumentu aprite

Biznesa vadības sistēmas “Standard Books” un “Standard ERP” veidojam tā, lai vienuviet būtu pieejams viss uzņēmumam nepieciešamais. Tas ir svarīgi ne tikai darbinieku laika taupīšanas nolūkā, bet saistīts arī ar atbildīgu un drošu datu lietošanu.

Šajā versijā esam izveidojuši iespēju dokumentu digitalizācijai tieši no programmas. Reģistru pārskata logā, kur ir pieejama poga “Digitalizēt PDF” ir iespēja augšuplādēt pdf dokumentu no sava datora un tas tiks pievienots kā attiecīgā reģistra Ieraksts. Piedāvājam pirmo kalendāro mēnesi izmēģināt digitalizācijas pakalpojumu bez maksas neatkarīgi no digitalizēto dokumentu skaita.

Esam padomājuši arī par ērtāku dokumentu formu veidošanu, tāpēc pievienojam Word formas arī Avansa norēķiniem, Darba laika tabulām un Personīgajam kontam. Vairāk lasiet šeit: https://excellent.lv/palidzibas-dienests/word-dokumentuformas-izmantosana/

Visu pieejamo Word dokumentu formu paraugus varat jebkurā laikā atrast mūsu izveidotajā instrukcijā: https://excellent.atlassian.net/wiki/x/9wADiQ

Vēl viens funkcionalitātes uzlabojums ir Word dokumentu formu eksports, lai vieglāk pārvietotu esošās dokumentu formas no vienas kompānijas uz otru. Pēc eksporta un importa jaunajā kompānijā tiks pievienoti visi iestatījumi kopā ar Word dokumentu failiem, nepieciešams vien nomainīt logotipus jaunajā kompānijā uz aktuālajiem.

Uzlabojumi bankas importa rēķinu atpazīšanai

Mēs zinām, cik būtiska ir ātra un precīza informācijas aprite, kas pie nepieciešamā rezultāta aizved vien ar pāris klikšķiem. Rēķinu atpazīšanai no bankas importa nu ir iespējams arī nodefinēt pazīmes ierakstu atpazīšanai prioritārā secībā. Piemēram, rēķinus atpazīt tikai pēc sērijas numura vai vispirms meklēt tos pēc pavadzīmes numura. Savukārt, ja ir atzīmēta izvēlnes rūtiņa “Soda naudas rēķini pirmie”, tad pēc bankas importa saņemtais maksājums prioritāri tiks piesaistīts izrakstītajam soda naudas rēķinam un tikai pēc tam – pārējiem rēķiniem.

Nozīmīgākās izmaiņas jaunajā programmas versijā

  • Excellent personāla pašapkalpošanās portāla papildinājumi – pieejami jauni reģistri ērtākai datu ievadei, atskaites ātrai apskatei un citi jaunumi.
  • Uzlabojumi Algu modulī ērtākam darbam.
  • Dokumentu digitalizācijas iespējas tieši programmā.
  • Pievienotas jaunas Word dokumentu formas.
  • Pievienota apkalpošana Word dokumentu un to iestatījumu pārnešanai uz jaunu kompāniju.
  • Bankas importa rēķinu atpazīšanas uzlabojums.
  • Tiki-taka PAY/Integromat apkalpošana ierakstu dzēšanai.

Pilns versijas apraksts: JaunumiVersija_2022-10-22v3

 

 

BI rīki budžeta plānošanā – moderna un racionāla pieeja

14. Jūn 2024

Ziņas

Viens no galvenajiem finanšu direktora pienākumiem ir budžeta plānošana. Taču… Lasīt tālāk

Darbs no viensētas Kurzemē: ieguvumi un izaicinājumi

06. Jūn 2024

Ziņas

Bija saulaina diena, kad devos ceļā no Rīgas uz Kandavu,… Lasīt tālāk

Excellent Latvia – jūsu partneris digitalizācijas ceļā

30. Mai 2024

Ziņas

Excellent Latvia – jūsu partneris digitalizācijas ceļā: Iepazīsties ar atjaunināto… Lasīt tālāk

Kārlis Klovāns
Biznesa attīstības vadītājs

Interesē? Izmēģini bez maksas!

Iepazīsties tuvāk ar “Standard Books” biznesa programmatūras iespējām. Atstāj savu e-pasta adresi un mēs sazināsimies personiski!

Interesē? Izmēģini bez maksas!

Iepazīsties tuvāk ar “Standard Books” biznesa programmatūras iespējām. Atstāj savu e-pasta adresi un mēs sazināsimies personiski!

Paldies!

Jūsu kontaktinformācija ir nosūtīta. Mēs ar Jums sazināsimies.

Kļūda!

Neizdevās nosūtīt datus.

Pieraksties mūsu jaunumu e-pastam!

Saņem Excellent jaunumus un informāciju par produktu atjauninājumiem.

Paldies!

Jūsu kontaktinformācija ir nosūtīta. Mēs ar Jums sazināsimies.

Kļūda!

Neizdevās nosūtīt datus.