Kā izveidot efektīvu, tieši sev piemērotu sistēmu?

Programmatūra “Standard Books” piedāvā pietiekami daudz iespēju, lai tās izmantošana būtu pēc iespējas ērtāka un vienkāršāka. Šeit esam apkopojuši praktiskus padomus, kas ļaus paveikt ikdienas darbus un apkalpot klientus daudz raitāk un ar mazāku klikšķu skaitu.

 • Personalizēts izkārtojums ar funkcijas “Saglabāt logu” palīdzību. Tu vari pielāgot savas sistēmas sākuma ekrānu ar visiem galvenajiem un sānu logiem atkarībā no savām vajadzībām tā, lai neviens logs netiktu paslēpts aiz cita un lai tu varētu pārvietoties starp dažādām programmas funkcijām pēc iespējas ātrāk.
 • PADOMS: novieto galvenos logus un sarakstus sev piemērotā pozīcijā un augšējā izvēlnē Logs uzklikšķini uz “Saglabāt stāvokli”, tādējādi nākamajā programmas lietošanas reizē vēlamais izkārtojums jau tiks atvērts automātiski.
 • Ērtākās taustiņu kombinācijas. Viena no efektīvākajām darba metodēm ir taustiņu kombināciju izmantošana, kas ievērojami palielina darba ātrumu un īpaši noder tiem, kuri strādā ar vairākiem uzņēmumiem.
 • PADOMS: palielini darba efektivitāti sev ērtā veidā – izvēlies sev visnoderīgākās taustiņu kombinācijas un katru nedēļu apgūsti vienu no tām.

 

Funkcija

Windows / Linux karstais taustiņš

Mac karstais taustiņš

Galvenais logs

Ctrl-M

-M

Programmas moduļa izvēle

Ctrl-0 (nulle)

-0 (nulle)

Uzņēmumi

Ctrl-O (o burts)

-O (o burts)

Iestatījumi

Ctrl-S

-S

Pārskati

Ctrl-R

-R

Atlasīt visu

Ctrl-A

-A

Izgriezt

Ctrl-X

-X

Kopēt

Ctrl-C

-C

Iziet

Ctrl-Q

-Q

Tastatūras taustiņu kombinācijas var atrast arī programmatūras augšējā izvēlnē, un ar pilno kombināciju sarakstu ir iespējams iepazīties šeit

 • Meklēšanas iespējas. “Standard Books” programmatūra ļauj iestatīt meklēšanu programmā tieši tā, kā tev tas ir visvairāk nepieciešams. Programmatūra veic nepieciešamo meklēšanu visās kolonnās, bet tu vari izvēlēties, pēc kuras kolonnas meklēšanas rezultāti tiks sakārtoti augošā vai dilstošā secībā. Piemēram, ja vēlies, lai meklēšanas rezultātos tabulā vispirms tiktu atspoguļoti visjaunākie rēķini, tad veic kārtošanu pēc datuma dilstošā secībā.
 • PADOMS: atrodi sev vispiemērotāko meklēšanas rezultātu standarta izkārtojumu un augšējā izvēlnē klikšķini uz “Logs > Saglabāt stāvokli”. 

Programmatūra ļauj pie rēķinu un visiem pārējiem ierakstiem pievienot dokumentus un komentārus dažādos formātos.

PADOMS: pievieno rēķinam ar rēķinu vai klientu saistītus dokumentus – tādējādi visi tev nepieciešamie dokumenti būs ātri atrodami vienuviet.

 • To, kas nepieciešams visbiežāk, saglabā navigācijas centrā. Visbiežāk izmantoto funkciju, reģistru vai dokumentu īsceļus ir iespējams saglabāt navigācijas centrā, lai darba uzsākšana neprasītu vairāk kā tikai vienu klikšķi.
 • PADOMS: izveidojot īsceļus, esi sistemātisks – ja īsceļu ir ļoti daudz, tad sagrupē tos mapēs, kas izveidotas navigācijas centra īsceļu sarakstā. 
 • Automātiska atskaišu atjaunināšana. Ja tev atskaite ir jāizmanto atkārtoti ar tādām pašām vai līdzīgām filtra opcijām, tad aizvelc atbilstošo atskaiti, turot uz saspraudes ikonas, uz navigācijas centru vai tajā izveidoto mapi un piešķir atskaitei piemērotu nosaukumu. Tādā veidā automātiski tiek saglabāti iepriekš izveidotie filtri, un nav nepieciešams sākt visu darbu no nulles. Atver atskaiti no jauna, izvēlies komandu “Pārrēķināt”, un uz ekrāna automātiski atvērsies atskaite ar atjauninātiem datiem.
  PADOMS: lai automātiski atjaunotu atkārtota satura atskaiti, atver to jau gatavā pārskata logā.
 • Der zināt! Meklēšanas lauks ir vienmēr gatavs tev palīdzēt – tas nozīmē, ka atslēgvārda ievadīšanai tev nav ar peli jāveic klikšķis meklēšanas laukā. Atverot atskaites un rēķinus, peles kursors automātiski atrodas meklēšanas laukā, ļaujot uzreiz ierakstīt atslēgvārdu.
 • PADOMS: lai sāktu jaunu meklēšanu, notīri meklēšanas joslas saturu ar taustiņu “Backspace”, kas darbojas uzreiz bez nepieciešamības veikt klikšķi meklēšanas laukā.

Esi radošs un nebaidies eksperimentēt – tikai tā atradīsi sev vispiemērotāko sistēmu!

Pieprasīt piedāvājumu!

Barba Zeme - valdes locekle
Barba Zeme
valdes locekle

Atstāj šeit savu e-pasta adresi, un mūsu konsultants ar tevi sazināsies:

Paldies!

Tavi dati ir nosūtīti.

Kļūda!

Dati nav nosūtīti.

Pievienoties jaunumu saņemšanai

Pievienojies jaunumu saņemšanai un saņem informāciju par Excellent jaunumiem mūsu produktos!