Operētājsistēmas Windows 8.1 atbalsts beigsies 2023. gada 10. janvārī

Microsoft atbalsts operētājsistēmai Windows 8.1 beigsies 2023. gada 10. janvārī, pēc šī datuma vairs netiks nodrošināts tehniskais atbalsts un programmatūras atjauninājumi. Ja jums ir datori, kuros darbojas operētājsistēma Windows 8.1, Microsoft iesaka tos atjaunināt uz jaunāko oficiālo Windows versiju. Microsoft ieteikums: ja jūsu dators neatbilst Windows 11 tehniskajām prasībām, iesakām nomainīt datoru vai instalēt Windows 10.

Microsoft nepiedāvā paplašinātā drošības atjauninājuma programmu operētājsistēmai Windows 8.1. Turpinot lietot operētājsistēmu Windows 8.1 pēc 2023. gada 10. janvāra, var palielināties jūsu uzņēmuma drošības riski.

Ko Windows lietotājiem nozīmē produkta atbalsta beigas?
No 2023. gada 10. janvāra datori, kuros darbojas operētājsistēma Windows 8.1, turpinās darboties, taču Microsoft vairs nepiedāvās:

  • tehnisko atbalstu jebkurā jautājumā;
  • programmatūras atjauninājumus;
  • drošības atjauninājumus vai labojumus.

Kas notiks, ja es turpināšu lietot Windows 8.1?
Lai gan varat turpināt izmantot savu Windows 8.1 datoru bez pastāvīgiem programmatūras un drošības atjauninājumiem, jūsu datoru apdraud vīrusi un ļaunprātīga programmatūra. Turklāt Microsoft klientu apkalpošanas dienests vairs nav pieejams, lai nodrošinātu tehnisko atbalstu operētājsistēmai Windows 8.1.

Ko tas nozīmē Standard Books un Standard ERP lietotājiem?
Ja izmantojat Standard Books vai Standard ERP programmatūru operētājsistēmā Windows 8 vai 8.1, var rasties situācija, ka turpmākās programmas versijas nevarēs izmantot šajā operētājsistēmā. Tādējādi var gadīties, ka pēc programmas versijas atjaunināšanas lietotāji nevarēs pieslēgties programmu un var tikt traucēts darbs ar Standard Books vai Standard ERP. Lai izvairītos no šādām problēmām, iesakām laicīgi atjaunināt vecās operētājsistēmas vai datorus jūsu uzņēmumā.

Lai atjauninātu Windows, sazinieties ar sava uzņēmuma IT atbalsta personu vai atbalsta uzņēmumu.

Pieprasīt piedāvājumu!

Barba Zeme - valdes locekle
Barba Zeme
valdes locekle

Atstāj šeit savu e-pasta adresi, un mūsu konsultants ar tevi sazināsies:

Paldies!

Tavi dati ir nosūtīti.

Kļūda!

Dati nav nosūtīti.

Pievienoties jaunumu saņemšanai

Pievienojies jaunumu saņemšanai un saņem informāciju par Excellent jaunumiem mūsu produktos!