Ātrā meklēšana!

Atbalsts programmas apguvēAtjaunināts 22. jūnija 2023

 


Izmantojiet sev ērtāko un piemērotāko veidu, lai apgūtu programmu:

Palīdzības dienestā atrodami dažādi raksti ar aprakstiem un instrukcijām, kā arī plašāks ieskats dažādās funkcionalitātēs un rīku pielietojumā.

Meklējiet pēc tēmas vai arī ierakstot atslēgas vārdu meklēšanas lodziņā.

Sāciet ar rakstu ”Kā sākt darbu Standard Books programmā?”.

Lasīt rakstus →

Pievienojieties tiešsaistes vebināram, lai uzzinātu par pamatprincipiem programmas lietošanā un galvenajiem iestatījumiem veiksmīgai darba sākšanai. Vebināra laikā ir iespēja uzdot tieši sev interesējošos jautājumus.

Reģistrēties vebināram →

Apmeklējiet mūsu Youtube kanālu, kur iespējams noskatīties specializētu vebināru ierakstus, īsas instrukcijas un piemērus programmas lietošanai.

Meklēt video →

Uzdodiet sev interesējošos jautājums sazinoties ar mums pa e-pastu: 

 


Atbalsta līmenis atkarībā no izvēlētā sadarbības modeļa

Uzsākot lietot programmatūru, visiem klientiem ir pieejams Excellent Latvija atbalsts darba uzsākšanai un turpināšanai. Programmatūras ieviešana ir laikietilpīgs process, kas (atkarībā no jūsu uzņēmuma vajadzībām) noteikti prasīs daudz vairāk resursu, ja izvēlēsieties to ieviest pašu spēkiem.

Ja vēlaties ietaupīt laiku ieviešanas un lietotāju apmācības procesam, tad ieguldot zināmus finansiālos resursus, visefektīvākais veids ir izvēlēties sadarbību ar kādu no mūsu pieredzējušajiem partneriem, kas ieteiks un parādīs vislabākos risinājumus ikdienas darbam.

Uzklikšķiniet uz tabulas, lai to atvērtu lielākā izmērā.


Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus