Ātrā meklēšana!

Kā aktivizēt Datu bāzes apkalpošanas moduli?Atjaunināts 22. decembr 2022

Lielākā daļa datu eksportēšanas iespēju ir apvienotas Datu bāzes apkalpošanas modulī. Ar šī moduļa palīdzību ir iespējams no datubāzes manuāli eksportēt lielāko daļu datu, piemēram, rēķinus, kontaktinformāciju, produktus utt.

Pēc noklusējuma šis modulis ir lietotājiem slēpts. Modulis ir atsevišķi jāpievieno to lietotāju grupas tiesībām, kuriem ir nepieciešamība un tiesības to lietot.

To var izdarīt ejot uz moduli Sistēma > Iestatījumi > Personu grupas > Veidot jaunu personas grupu (vai izmantot jau esošo), piemēram ADMIN (Administrators). Kolonnā Veids izvēlēties “Modulis”, kolonnā Artikuls izvēlēties “Datu bāzes apkalpošana”, kolonnā Tiesības izvēlēties “Pilna”.

Pēc tam pārbaudiet, ka zem attiecīgās personas (kurai vajadzīga piekļuve Datu bāzes apkalpošanas modulis) modulī Sistēma > reģistrā Personas > laukā Personu grupas tiek norādīta attiecīgā personu grupa (piem. ADMIN) ar pievienotu Tehnisko parametru moduli.

Pēc moduļa pievienošanas aizveriet programmu, atveriet to no jauna un ieejiet tajā ar savu lietotājvārdu. Tagad modulis būs redzams moduļu sarakstā.

Atslēgvārdi:
Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus