Ievadiet atslēgas vārdu vai skatiet zemāk atrodamo tēmu izvēli

Atjaunots 22. decembris 2022

Kā aktivizēt Datu bāzes apkalpošanas moduli?

Lielākā daļa datu eksportēšanas iespēju ir apvienotas Datu bāzes apkalpošanas modulī. Ar šī moduļa palīdzību ir iespējams no datubāzes manuāli eksportēt lielāko daļu datu, piemēram, rēķinus, kontaktinformāciju, produktus utt.

Pēc noklusējuma šis modulis ir lietotājiem slēpts. Modulis ir atsevišķi jāpievieno to lietotāju grupas tiesībām, kuriem ir nepieciešamība un tiesības to lietot.

To var izdarīt ejot uz moduli Sistēma > Iestatījumi > Personu grupas > Veidot jaunu personas grupu (vai izmantot jau esošo), piemēram ADMIN (Administrators). Kolonnā Veids izvēlēties “Modulis”, kolonnā Artikuls izvēlēties “Datu bāzes apkalpošana”, kolonnā Tiesības izvēlēties “Pilna”.

Pēc tam pārbaudiet, ka zem attiecīgās personas (kurai vajadzīga piekļuve Datu bāzes apkalpošanas modulis) modulī Sistēma > reģistrā Personas > laukā Personu grupas tiek norādīta attiecīgā personu grupa (piem. ADMIN) ar pievienotu Tehnisko parametru moduli.

Pēc moduļa pievienošanas aizveriet programmu, atveriet to no jauna un ieejiet tajā ar savu lietotājvārdu. Tagad modulis būs redzams moduļu sarakstā.

Vai šis raksts bija noderīgs? Jūsu novērtējums palīdzēs mums uzlabot šo vietni.

Paldies par novērtējumu! Ja vēlaties, varat pievienojiet savu komentāru un kontaktinformāciju, lai mēs varētu ar Jums sazināties.
Paldies par novērtējumu!
Neizdevās nosūtīt komentāru

Trīs atslēgas finanšu sirdsmieram

17. maijs 2024

Kurš uzņēmumā rūpējas par finanšu… Lasīt tālāk

Ietaupi 40% laika: Kā EDS API integrācija atvieglo grāmatvežu darbu

10. maijs 2024

Vienkārša, droša un ērta datu… Lasīt tālāk

Vai iespējams apvienot attālinātu strādāšanu ar ceļošanu?

30. aprīlis 2024

Evitas pieredzes stāsts par ceļošanu… Lasīt tālāk