Ātrā meklēšana!

Kā nodzēst papildus pievienotu kompānijuAtjaunināts 27. maijs 2021

Lai izdzēstu kompāniju no datu bāzes, ir atsevišķi jāeksportē visas kompānijas, kas Kompāniju iestatījumā atrodas zem dzēšamās kompānijas.
Visas kompānijas, sākot ar to, kuru vēlaties dzēst, ir jāeksportē, jānodzēšs un jāimportē atsevišķi.
Process ir diezgan darbietilpīgs – jo vairāk kompāniju, jo grūtāk.
Brīdinājums: Šis process jāveic režīmā “Administratora klients” (ja tiek izmantots klienta-servera režīms) vai vienlietotāja režīmā.
2. brīdinājums: Apraksts tiek izveidots gadījumiem, kad klients vēlas pilnībā atteikties no kompānijas (arī atteikties no papildu kompānijas licencēm). Gadījumos, kad sagaidāms, ka nākotnē pievienosies vēl viens uzņēmums, process ir daudz vienkāršāks.

Apraksts:
1. Kompānijas eksports
Ja mums ir 4 kompānijas, un mēs vēlamies izdzēst kompāniju nr. 2, tad ir jāeksportē visas kompānijas, kas atrodas pēc dzēšamās kompānijas.
Mūsu gadījumā kompānijas 3 un 4, un tās ir jāeksportē ar Sistēmas modulis >> Rutīnas >> Eksporti >> Kompānijas teksta kopija (eksportu izpilda no katra kompānijas atsevišķi).

2. Kompānijas dzēšana
Lai izdzēstu kompāniju saraksta vidū, jums ir jāizdzēš visas kompānijas, kas tai seko sarakstā (arī tā, kuru vēlaties dzēst).
Tas tiek darīts Kompāniju iestatījumā, nosakot uzņēmuma statusu uz “Dzēsts”.
Pēc iestatījuma saglabāšanas jāveic datu bāzes eksports/imports. Pēc importa uzņēmuma rindas joprojām tiks saglabātas, taču šajās kompānijās nebūs datu.

Ja mēs vēlamies izdzēst 2. uzņēmumu, mēs pēc datu bāzes importēšanas šo rindu no Kompāniju iestatījumā izdzēsiet, bet pārējās atstājiet tādas, kādas tās ir. Jums arī jāmaina pārējo kompāniju statuss uz “Aktīvs”.

Pēc kompānijas reģistra atjaunināšanas restartējiet serveri.

3. Esošo kompāniju imports
Importējiet eksportēto kompāniju teksta kopijas katru savā kompānijā.

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Paldies par atsauksmēm!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus