Ātrā meklēšana!

Kā pareizi pielietot Apgādājamo personu atvieglojumu kopā ar Bērnu kopšanas atvaļinājumu (tēva 10 dienas) algu aprēķinā?Atjaunināts 03. novembris 2020

Kamēr eksistē tiesiskas attiecības starp darba devēju un darbinieku, darba devējs pielieto atvieglojumu par apgādājamiem pilnā apjomā, no laika, kad apgādājamā persona tiek pielikta EDS sistēmā (precīzāk no nākamas dienas pēc pielikšanas un beidz skaitīties no nākamas dienas, kad tiek atvienota no darbinieka nodokļu grāmatiņas EDS sistēmā).

Vienīgais izņēmums ir ka darba devējs neapliekamo minimumu un nodokļa atvieglojumus nepiemēro par dienām, par kurām darbiniekam ir darbnespējas lapa B”.

Ja jūs sastopaties ar kādu nesakritību attiecība uz šo, pārliecinieties, ka iestatījumi ALGAS modulī ir pareizi sagatavoti. Pārbaudiet:

  1. Darbinieka kartītes sadaļā Parametri zem Radiniekiem, vai ir izveidots ieraksts par apgādājamo personu un ieraksta periods ir joprojām aktuāls.

  1. Konstantes iestatījumā, kas atteicas uz Atvieglojumiem par apgādājamiem, vai sadaļā B kolonā Dienas ir ielikts korektais Aprēķinu dienu lauka kods.

  1. Zem Aprēķinu dienu lauka koda ir atšifrētas visas Darbības, kuram jābūt izslēgtam no aprēķināšanas.

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Paldies par atsauksmēm!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus