Ātrā meklēšana!

Kā pareizi pielietot Apgādājamo personu atvieglojumu kopā ar Bērnu kopšanas atvaļinājumu (tēva 10 dienas) algu aprēķinā?Atjaunināts 20. oktobr 2022

Kamēr eksistē tiesiskas attiecības starp darba devēju un darbinieku, darba devējs piemēro atvieglojumu par apgādājamiem pilnā apjomā no laika, kad apgādājamā persona tiek pielikta EDS sistēmā (precīzāk no nākamas dienas pēc pielikšanas un līdz nākamajai dienai, kad tiek atvienota darbinieka nodokļu grāmatiņa EDS sistēmā).

Darba devējs neapliekamo minimumu un nodokļa atvieglojumus nepiemēro par dienām, par kurām darbiniekam ir darbnespējas lapa B. Ja jūs sastopaties ar kādu nesakritību attiecība uz šo, pārliecinieties, ka iestatījumi ALGAS modulī ir pareizi sagatavoti.

Pārbaudiet:

1. Darbinieka kartītes sadaļā “Parametri” zem “Radiniekiem” – vai ir izveidots ieraksts par apgādājamo personu un ieraksta periods ir joprojām aktuāls.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. “Konstantes” iestatījumā, kas atteicas uz Atvieglojumiem par apgādājamiem, vai sadaļā B kolonā “Dienas” ir ielikts korektais Aprēķinu dienu lauka kods.

 

 

 

 

 

 

 

3. Zem “Aprēķinu dienu lauka” koda ir atšifrētas visas Darbības, kuram jābūt izslēgtam no aprēķināšanas

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus