Ātrā meklēšana!

Kāpēc no simulācijas neveidojas grāmatojums?Atjaunināts 20. februāra 2023

No simulācijas ir iespējams izveidot grāmatojuma ierakstus modulī Finanses > Reģistri > Simulācijas > atvērtajā logā Simulācijas: Pārskats > izmantojot izvēlni Veidot – Veikt grāmatojumu.

Ja Simulācijas rindās ir norādīti dažādi datumi, tad katram datumam tiek sastādīts atsevišķs grāmatojuma ieraksts.

  • Ja Simulācijai ir tikai viens datums, tiek izveidots viens grāmatojums.
  • Ja Simulācijā ir rindas, kurām nav norādīts datums, tad datums tiek ņemts no Simulācijas galvenes (no lauka “Datums”).

Simulācijas ieraksta sadaļā “B”, kolonnā “Statuss” ir iespējams redzēt, vai no simulācijas rindas ir vai nav jāizveido grāmatojums.

Šajā laukā, izmantojot Ctrl+Enter taustiņu kombināciju (izvēlēties no saraksta), ir iespējams izvēlēties vienu no pieciem statusiem.

Aktīvs (vai Default) – ir izveidota simulācijas ieraksts, kuru ir iespējams redzēt Finanšu atskaites, piemēram, Starbilancē vai Galvenā grāmatā, nodefinējot šo parametru specifikācijas logā.

Nodots – no simulācijas ieraksta ir jau izveidots grāmatojums. Programma automātiski piešķirts šo statusu simulācijas ierakstam tiklīdz tika izveidots grāmatojums, piemēram, izmantojot izvēlnes funkciju “Veidot – Veikt grāmatojumu” (aprakstīts raksta augšā).

Ja simulācijas rindai ir piešķirts status “Nodots”, programma neveidos grāmatojuma ierakstu no tās rindas atkārtoti.

Ja ir nepieciešams labot grāmatojuma ierakstu, tad:

  • nepareizo grāmatojumu, izveidotu no simulācijas ierakst, jālabo vai jādzēš
  • simulācijas ieraksta rindā ar statusu “Nodots” manuāli jānomaina uz “Aktīvs”, jāsaglabā ierakstu un vēlreiz jāveido grāmatojumu.

Izsvītrots – ja nevēlāties, lai par noteiktām simulācijas rindām tiktu izveidoti grāmatojumi, tad norādiet šīm rindām statusu “Izsvītrots”.

Ja visām Simulācijas rindām stāvoklis nav “Izsvītrots”, tad pārliecinieties, ka simulācijas ieraksts ir līdzsvarots. Lai Starpība būtu nulle.

Simulācijas, kurām ir šāds statuss, nevar iekļaut Finanšu atskaitēs.

Gada noslēgums 1, Gada noslēgums 2 – šie statusi ļoti līdzinās statusam “Aktīvs”. Atšķirība ir tikai tā, ka rindas, kurām ir atšķirīgs statuss, var iekļaut vai atstāt neiekļautas Finanses > Atskaites >Apgrozījuma pārskatā un Galvenās grāmatā.

Atzīmējot atbilstošo izvēli, simulācijas ieraksta rindas ar šo statusu tiek iekļautas citās atskaitēs pēc noklusējuma.

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus