Ievadiet atslēgas vārdu vai skatiet zemāk atrodamo tēmu izvēli

Atjaunots 30. maijs 2024

Naudas plūsma

Katram uzņēmumam, lai veiktu saimniecisko darbību ir nepieciešami naudas līdzekļi. Parasti tie ir ierobežoti, un ir svarīgi zināt, kā šos līdzekļus efektīvi sadalīt, lai tie pietiktu konkrētam laika periodam (nedēļai, mēnesim, gadam, utt.). Šādam nolūkam tiek veidotas naudas līdzekļu plūsmas prognozes – naudas līdzekļu saņemšanas un izdošanas kalendārais grafiks, kas atspoguļo, cik daudz naudas ir paredzēts saņemt, cik izdot un kad tas notiks.

Sagatavoto naudas plūsmas plānu var efektīvāk izmantot, papildinot to ar nākamo plāna periodu, vienlaikus svītrojot senāko no iepriekšējiem plāna periodiem. Tādējādi regulāri kontrolējot un koriģējot naudas līdzekļu pārskatu, lai tas vienmēr atbilstu pēdējām prognozēm par naudas ieņēmumiem, izdevumiem un atlikumiem.
Sākot ar versiju 8.5 2024-01-27 Standard Books by Excellent un Standard ERP arī piedāvā saviem klientiem izmantot šo rīku modulī Naudas plūsma.

1. Reģistri

Naudas plūsma

2. Iestatījumi

3. Atskaites

Vai šis raksts bija noderīgs? Jūsu novērtējums palīdzēs mums uzlabot šo vietni.

Paldies par novērtējumu! Ja vēlaties, varat pievienojiet savu komentāru un kontaktinformāciju, lai mēs varētu ar Jums sazināties.
Paldies par novērtējumu!
Neizdevās nosūtīt komentāru

Kā Standard Books palīdz pārdošanas darbam un klientu pārvaldībai?

23. jūlijs 2024

Pārdošanas darbu veikšana ir daudz… Lasīt tālāk

BI rīki budžeta plānošanā – moderna un racionāla pieeja

14. jūnijs 2024

Viens no galvenajiem finanšu direktora… Lasīt tālāk

Darbs no viensētas Kurzemē: ieguvumi un izaicinājumi

06. jūnijs 2024

Bija saulaina diena, kad devos… Lasīt tālāk