Standard Books - Excellent> Palīdzības dienests> Moduļi> Pamatlīdzekļi> Atskaites> Pēc apkalpošanas “Nolietojuma grāmatojumi” izpildīšanas grāmatojumi netika izveidoti. Kāpēc?

Ievadiet atslēgas vārdu vai skatiet zemāk atrodamo tēmu izvēli

Atjaunots 02. jūlijs 2024

Pēc apkalpošanas “Nolietojuma grāmatojumi” izpildīšanas grāmatojumi netika izveidoti. Kāpēc?

Ja pēc Pamatlīdzekļi > Rutīnas > Apkalpošana > Nolietojumu grāmatojumi izpildīšanas modulī Finanses > Reģistri > Grāmatojumi nav izveidoti nolietojuma ieraksti, tad ir jāpārbauda sekojošie punkti:

1. Vai Finanses > Iestatījumi > Numuru sērijas – grāmatojumi  ir ievadīta perioda numuru sērija un numerācija “līdz” nav noslēgta (vai ir pieejamie brīvi numuri).

 

2. Vai Pamatlīdzekļi > Iestatījumi > Pamatlīdzekļu kategorijas> sadaļās A, B un C  ir atzīmēti konti, uz kuriem programmai jāgrāmato.

 

3. Vai Pamatlīdzekļi > Reģistri > Pamatlīdzekļi > Pamatlīdzekļu kartē ir atzīmēta “Pamatlīdzekļu grupa”

 

4. Vai Pamatlīdzekļi > Reģistri > Pamatlīdzekļi > Pamatlīdzekļu kartē > sadaļā Nolietojums ir atzīmēts pareizais Sākuma datums un pareiza Nolietojuma metode 1.

5. Vai Pamatlīdzekļi > Reģistri > Pamatlīdzekļi > Pamatlīdzekļu kartē > sadaļā Vērtība ir atzīmēta Likvidācijas vērtība.

NB! Likvidācijas vērtība ir vērtība, zem kuras pamatlīdzekļi vairs netiek amortizēti (tā saucamā Pamatlīdzekļu galējā vērtība). Uzņēmums var arī nepielietot šo vērtību.

6. Ja pamatlīdzekļi nav pilnībā amortizēti, tad Pamatlīdzekļi > Atskaites > Nolietojuma plāns var pārbaudīt, kādu ierakstu programma veiktu. Ja atskaite ir tukša, ir jāpārbauda 2.-4. punkti.

Pamatlīdzekļi > Atskaites > Nolietojuma atskaite ir iespējams pārbaudīt pamatlīdzekļu nolietojuma summu. Ja šī summa nav pareiza vai ir 0, tad noteikti jāpārbauda 4.-5. punkti.

Vai šis raksts bija noderīgs? Jūsu novērtējums palīdzēs mums uzlabot šo vietni.

Paldies par novērtējumu! Ja vēlaties, varat pievienojiet savu komentāru un kontaktinformāciju, lai mēs varētu ar Jums sazināties.
Paldies par novērtējumu!
Neizdevās nosūtīt komentāru

Kā Standard Books palīdz pārdošanas darbam un klientu pārvaldībai?

23. jūlijs 2024

Pārdošanas darbu veikšana ir daudz… Lasīt tālāk

BI rīki budžeta plānošanā – moderna un racionāla pieeja

14. jūnijs 2024

Viens no galvenajiem finanšu direktora… Lasīt tālāk

Darbs no viensētas Kurzemē: ieguvumi un izaicinājumi

06. jūnijs 2024

Bija saulaina diena, kad devos… Lasīt tālāk