Ievadiet atslēgas vārdu vai skatiet zemāk atrodamo tēmu izvēli

Atjaunots 11. novembris 2022

Smaily Integrācija

Smaily ir tiešsaistes programmatūra un pakalpojums, kas ļauj ātri un viegli nosūtīt personalizētus kampaņas e -pastus. Izmantojot Smaily, var izveidot e -pasta kampaņas (biļetenus, atgādinājumus par dzimšanas dienu, piedāvājumus vai pat rēķinus), nosūtīt tos saviem klientiem un analizēt rezultātus.

Standard Books 8.5 nodrošina vienkāršu veidu, kā pārsūtīt atlasīto kontaktinformāciju tieši no programmatūras Standard Books uz tīmekļa vietni Smaily. Piemēram, var veikt īpašu izvēli savā klientu bāzē un nosūtīt e -pastus tieši šai grupai.

 

Funkcionalitātes izmantošanas priekšnoteikums ir tas, ka e-pasta adreses ir pareizi aizpildītas kontaktu kartītēs. Ja Standard Books kontaktpersonas kartē nav e-pasta adreses, šī kontaktpersona netiks pārsūtīta uz Smaily. Turklāt laukā “E-pasts” nedrīkst būt cita vērtība, izņemot e-pasta adresi. E-pasta adrese laukā “E-pasts” jāievada e-pasta formātā vai arī tā var būt tukša.

Lai pārbaudītu esošās kontaktpersonu kartes, ejiet uz moduli CRM > Atskaites > Kontaktu saraksts. Atzīmējiet laukā “Rādīt” – “E-pasts”.

Pakalpojuma aktivizēšana

1. Lai aktivizētu pakalpojumu, atveriet moduli Sistēma > Iestatījumi > E-pakalpojumu iestatījumi > Citi pakalpojumi > Citi servisi.

2. Atvērtajā logā noklikšķiniet uz pogas “Aktivizēt” pakalpojuma Smaily rindā.

3. Atvērtajā logā aizpildiet savu Smaily konta informāciju (datus varat atrast tīmekļa vidē Smaily: Izvēlne > Jūsu lietotājvārds > Iestatījumi > Saskarnes).

Address (Host) – jūsu Smaily vides API adrese
User – Smaily API lietotājvārds
Password – Smaily API parole

4. Kad aktivizācijas logs ir aizpildīts, noklikšķiniet uz pogas “Aktivizēt”. Pēc tam tiks aizvērts logs “E-pakalpojumu iestatīšana”. Pēc veiksmīgas aktivizācijas parādīsies ziņojums Reģistrācija veiksmīga. Pakalpojuma pieslēgšanas laiks ir redzams atverot Sistēma > Iestatījumi > E-pakalpojumu iestatījumi >Statusa parametri > Sistēmas paziņojums.

Kontaktu pārsūtīšana uz Smaily / Vairāku kontaktu pārsūtīšana

Ja vēlaties pārsūtīt daudz kontaktu uz Smaily vidi, Books programmatūrā ir izveidota apkalpošana: modulis CRM > Rutīnas > Apkalpošana > Sūtīt kontaktus uz Smaily.

Klientu grupa – varat izvēlēties konkrētu klientu grupu, kuras kontaktpersonas tiek pārsūtītas uz Smaily.
Klientu klase – šeit izvēloties klientu klasi, kontakti ar šo klasi, kas pievienota kontaktu kartītei, tiek pārsūtīti uz Smaily.

Viena kontakta pārsūtīšana
Ja vēlaties pārsūtīt vienu kontaktpersonu uz Smaily, to varat izdarīt programmatūrā Books, kas atrodas kontaktpersonas kartītē: modulis CRM> reģistrs Kontakti > Kontaktpersonas kartīte> “Darbību” izvēlne > Sūtīt uz Smaily

Standard Books varat konfigurēt, kuros laukos informācija tiek nosūtīta Smaily.
Pēc pakalpojuma aktivizēšanas no kontaktu kartes tiek nosūtīti šādi dati: E-pasts un Vārds

Nosūtāmo lauku konfigurēšana
Lai nosūtāmiem laukiem pievienotu papildus laukus, izmantojiet iestatījumu modulī CRM > Iestatījumi > Smaily pieprasījuma lauki.

Iestatījums satur informāciju par standartā izmantotajiem laukiem.

Lai pievienotu piemērotākus laukus, kolonnas jāaizpilda šādi:

Smaily lauks – lietotājs kolonnā, ko izmantos Smaily vide, ievadīs lauka nosaukumu (Lauks nav iepriekš jāizveido Smaily. Būs vaicājums izveido jaunus laukus, ja tie nepastāv)

Kontakta lauks – lietotājs izvēlas lauku no Standartd Books kontakta kartītes (izmantojot taustiņu kombināciju Ctrl+ Enter vai sākot rakstīt, pēc kuras standard Books nodrošina kontaktpersonas kartītes laukus).

Tips – lietotājs var izvēlēties, vai atlasītā lauka saturs vai apraksts no saistītās kartes tiek pārsūtīts uz Smaily (nosūtīt Klientu klases nosaukumu.)

Objekta / klasifikatora tips – pēc izvēles. Pēc objekta / klasifikatora veida var nosūtīt jebkura veida funkcijas vai klasifikatorus uz Smaily datu bāzi dažādi lauki. (Piemērs: ja kontaktpersonas kartei ir atsevišķa reģionu klasifikācija (Klasifikatora veids: LIMIT) un Klienta EMTAK kods (Klasifikatora tips EMTAK), tad konfigurācijas laukam Smaily varat pievienot nosaukumu Reģions un saistīt tā klasifikatoru laukā, izmantojot klasifikācijas veidu Reģions.)

Vai šis raksts bija noderīgs? Jūsu novērtējums palīdzēs mums uzlabot šo vietni.

Paldies par novērtējumu! Ja vēlaties, varat pievienojiet savu komentāru un kontaktinformāciju, lai mēs varētu ar Jums sazināties.
Paldies par novērtējumu!
Neizdevās nosūtīt komentāru

Trīs atslēgas finanšu sirdsmieram

17. maijs 2024

Kurš uzņēmumā rūpējas par finanšu… Lasīt tālāk

Ietaupi 40% laika: Kā EDS API integrācija atvieglo grāmatvežu darbu

10. maijs 2024

Vienkārša, droša un ērta datu… Lasīt tālāk

Vai iespējams apvienot attālinātu strādāšanu ar ceļošanu?

30. aprīlis 2024

Evitas pieredzes stāsts par ceļošanu… Lasīt tālāk