Barba Zeme

“Standard Books” un “Standard ERP” jaunākā versija – vēl ērtākam darbam digitālajā birojā

Digitālā biroja iespējas arvien paplašinās! Tagad pieejama biznesa vadības sistēmu “Standard Books” un “Standard ERP” jaunākā versija 2021-09-26. Tā papildināta ar būtiskām jaunām integrācijām grāmatvedības digitalizācijai, ērtākai darba organizācijai un biznesa pārvaldībai. 

Integrācija ar kases sistēmu “Tiki-Taka Pay”, SEB banku, “EveryPay”, CRM rīku “Smaily”, EDLUS, “Resico POS”, “Telema”, “Shopify”, iespēja no biznesa vadības programmas nosūtīt preces ar “Omniva” pakomātu – tās ir vien dažas no jaunajām iespējām.

Biznesa vadības sistēmas “Standard Books” klientiem jaunā programmatūras versija jau ir pieslēgta. Savukārt “Standard ERP” klientus aicinām sazināties ar savu apkalpojošo partneri, lai ieplānotu pāreju uz jaunāko versiju jums ērtākajā laikā. 

Būtiskākās jaunās iespējas:

 • SEB tiešsaistes vārteja (Gateway) – iespēja veikt bankas konta pārskata importu un maksājumu eksportu uz internetbanku tieši no grāmatvedības programmas.
 • Integrācija ar “Omniva” – iespēja jau biznesa vadības sistēmā izvēlēties pakomātu preču nosūtīšanai.
 • Integrācija ar “Tiki-Taka Pay” – mobilo kases aparātu, kas apvieno kasi, maksājumu karšu termināli, svītrkodu lasītāju un čeku printeri vienā mobilā iekārtā. Tajā iekļauta arī automātiska kases žurnāla aizpildīšana, ērta preču sortimenta un atlaižu pārvaldība, kā arī pārdošanas analītika.
 • “Intrastat” atskaites pilnveidota “Intrastat” atskaišu funkcionalitāte, kas padarīs ērtāku informācijas sniegšanu Centrālās statistikas pārvaldei.
 • “Resico POS” intergācija – šī kases sistēma sniedz iespēju vienuviet pārvaldīt rēķinus un artikulus. Turklāt bez manuālām darbībām iegūsiet kases realizācijas informāciju savā grāmatvedībā.
 • EDLUS intergācija – laika reģistrēšanas sistēma būvniecības objektiem, kur, izmantojot NFC karti, darbinieki reģistrē ierašanās un darba beigu laiku. Dati tiek nosūtīti uz “Standard Books” vai “Standard ERP” programmu, kur tiek veidotas darba laika uzskaites tabulas u.c.
 • “Shopify” e-veikala intergācija, izmantojot “Integromat” – tagad “Shopify” e-veikalā ienākošie kontakti un pasūtījumi automātiski tiek sūtīti arī uz un no  “Standard Books” vai “Standard ERP” sistēmas. Ērti, vai ne?
 • Integrācija ar CRM rīku “Smaily” – iespēja ātri un viegli nosūtīt personalizētus kampaņas e-pastus klientiem. Šī programma ļauj izveidot dažādas e-pasta kampaņas – piedāvājumus, atgādinājumus, dzimšanas dienu apsveikumus un pat rēķinus, kā arī analizēt to rezultātus.
 • Integrācija ar “Telema” EDI datu apmaiņaipateicoties šai integrācijai jeb elektroniskajai datu apmaiņai, jūs ļoti ērti varēsiet apmainīties ar pasūtījumiem, rēķiniem, pavadzīmēm un desmitiem citu dokumentu, kas nonāks no jūsu uzņēmuma uzskaites sistēmas uz sadarbības partnera uzskaites sistēmu. Ar EDI strādā tādi tirgotāji, kā “Rimi”, “Maxima” un citi. Ietaupiet savu laiku un aizmirstiet par papīra un PDF dokumentiem!
 • Integrācija ar “EveryPay” –  “EveyPay” ļauj izmantot “LinkPay” funkcionalitāti, lai nosūtītu rēķinus klientiem pa e-pastu tieši no biznesa programmas. Veidojot e-pastu no rēķina, tajā būs arī poga, uz kuras noklikšķinot, klients uzreiz var apmaksāt rēķinu.
 • Integrācija ar “Integromat”pateicoties “Integromat”, jūsu uzņēmumam ir iespēja sasaistīt biznesa programmatūru ar vairāk nekā 1200 dažādām vietnēm, kā piemēram, Google kalendāru, dažādām CRM un e-komercijas lietotnēm, Mailigen, PayPal, WordPress u.c. Ja vēlaties izmantot šīs iespējas, droši konsultējieties ar mums!

Ir pilnveidots arī VID EDS API, veikti moduļa “Pamatlīdzekļi” uzlabojumi. Lai būtu vieglāk uztvert nepieciešamo informāciju, uzlaboti programmatūras lauku tulkojumi un izkārtojums. Savukārt, lai nepieciešamības gadījumā būtu ērtāk drukāt dokumentus no programmas un Excellent portāla, daudzviet ir pievienota iespēja veidot Word dokumentu.

Jaunā programmatūras versija ietver arī vairākus nozīmīgus algas moduļa un PVN deklarācijas kļūdu labojumus, kā arī veikti daudzi citi uzlabojumi.

Arī Excellent portālam jauna versija

Līdz ar programmatūras atjauninājumiem ir pieejama arī Excellent portāla jaunākā versija. Tajā vadītāji var veidot darba maiņu grafikus un darba laika tabeles, līgumus, rīkojumus un veikt citus ar personāla vadību saistītus darbus. Jaunajā portāla versijā ir pievienoti arī uzdevumi. Līdz ar to vadītājs tajā var apstiprināt jebkuru dokumentu no sistēmas, kā arī pievienot papildu lietotājus, lai ar komentāru palīdzību noskaidrotu nepieciešamo papildu informāciju par apstiprināmo dokumentu.

Savukārt darbinieki tajā var pieteikt atvaļinājumus, pārskatīt saņemtos algu maksājumus, redzēt darba maiņu grafikus un dažādus nepieciešamos dokumentus. Jaunajā versijā ir pievienota iespēja arī ērti apskatīt uzkrātās atvaļinājuma dienas un plānoto atvaļinājumu.

Jauno Excellent portālu esam veidojuši tā, lai jums būtu ērtāks un raitāks darbs, mazāk kļūdu, mazāk iztērēta laika, mazāk Excel tabulu un vairāk prieka.

Vairāk par jaunās versijas iespējām un kā tās izmantot.

Lai gūtu plašāku ieskatu, jums var noderēt arī vebinārs par jauno versiju!

Mēs turpinām strādāt, lai padarītu jūsu ikdienu vēl ērtāku!

Kā Standard Books palīdz pārdošanas darbam un klientu pārvaldībai?

23. Jūl 2024

Ziņas

Pārdošanas darbu veikšana ir daudz vienkāršāka, ja visi dati ir… Lasīt tālāk

BI rīki budžeta plānošanā – moderna un racionāla pieeja

14. Jūn 2024

Ziņas

Viens no galvenajiem finanšu direktora pienākumiem ir budžeta plānošana. Taču… Lasīt tālāk

Darbs no viensētas Kurzemē: ieguvumi un izaicinājumi

06. Jūn 2024

Ziņas

Bija saulaina diena, kad devos ceļā no Rīgas uz Kandavu,… Lasīt tālāk

Kārlis Klovāns
Biznesa attīstības vadītājs

Interesē? Izmēģini bez maksas!

Iepazīsties tuvāk ar “Standard Books” biznesa programmatūras iespējām. Atstāj savu e-pasta adresi un mēs sazināsimies personiski!

Interesē? Izmēģini bez maksas!

Iepazīsties tuvāk ar “Standard Books” biznesa programmatūras iespējām. Atstāj savu e-pasta adresi un mēs sazināsimies personiski!

Paldies!

Jūsu kontaktinformācija ir nosūtīta. Mēs ar Jums sazināsimies.

Kļūda!

Neizdevās nosūtīt datus.

Pieraksties mūsu jaunumu e-pastam!

Saņem Excellent jaunumus un informāciju par produktu atjauninājumiem.

Paldies!

Jūsu kontaktinformācija ir nosūtīta. Mēs ar Jums sazināsimies.

Kļūda!

Neizdevās nosūtīt datus.