Ātrā meklēšana!

Kā izlabot nepareizi ievadītus Noliktavas saņemtās preces?Atjaunināts 08. maijs 2020

Ja noliktavas saņemtās preces ir jau apstiprinātas, tad dokumentu tik vienkārši izlabot nevar. Noliktavas saņemtās preces labošanas veids ir atkarīgs no vairākām niansēm. Ja Noliktavas ienākumiem tika ievadīta nepareiza cena, tad labojumus ir iespējams veikt divos veidos:

1) Ja uzņēmums izmanto FIFO izmaksu aprēķināšanas modeli:
A) Ja prece, kurai norādīta nepareiza cena, vēl nav pārdota vai nosūtīta,
tad Noliktavas saņemto preču ienākumu var atcelt – uzklikšķini uz nepareizi ievadītās rindas numuru tā, lai visa rinda kļūtu aktīva, tad nospied “Backspace” taustiņu. Pāri rindai parādīsies sarkana līnija.
Pēc tam ir iespējams sastādīt jaunu noliktavas saņemto preču ienākumu. Atceļot Noliktavas saņemto preču ienākumu, programma automātiski atceļ arī finanšu ierakstu.

Ja iepriekš artikulam noliktavas statuss bija 0, tad atcelšanas vietā prece, kas ir pieņemta noliktavā ar nepareizu Noliktavas ienākumu, var vienkārši norakstīt. Pēc tam var sastādīt jaunu noliktavas preču saņemšanu ar pareizu cenu.

B) Ja prece, kurai norādīta nepareiza cena, jau ir pārdota vai izsūtīta, tad nepareizo ierakstu izdzēst nevar.
Ja iepriekš noliktavā tas pats artikuls ir bijis ar citu cenu, tad konkrētās preces noliktavas statuss ir uz brīdi jāiztukšo, lai nodrošinātu pareizu FIFO secību. Atver Noliktavas atlikumu detalizēto atskaiti, piefiksē kopējo preču skaitu noliktavā un veic visu preču norakstīšanu, lai noliktavā uzrādītais preču skaits būtu 0. Tad sastādi jaunu Noliktavas ienākumu un no jauna paņem preces noliktavā tādā pašā secībā kā iepriekš un ar pareizu cenu. 

Ja iepriekš noliktavā bija preces no dažādām partijām un ar dažādu cenu, tad ir jāievada vairāki atsevišķi noliktavas ienākumi tādā pašā secībā, kādā tie pirms tam tika paņemti noliktavā. Katrā noliktavas saņemto preču ienākuma ierakstā norādi atbilstošo pirkuma cenu. 

2) Ja uzņēmums izmanto vidējo svērto izmaksu aprēķināšanas metodi.
Izveido dokumentu “Krājumu pārvērtēšana”, ar kuru ir iespējams mainīt produkta pirkuma cenu, neveicot norakstīšanu un noliktavas ienākumu.

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Paldies par atsauksmēm!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus