Ātrā meklēšana!

Kā izlabot nepareizi ievadītas Noliktavas saņemtās preces?Atjaunināts 05. jūlija 2023

Ja Noliktavā saņemtās preces ir jau apstiprinātas, tad ierakstu tik vienkārši izlabot nevar. Var veidot preču atgriešanu piegādātājam.

Noliktavā saņemtās preces labošanas veids ir atkarīgs no vairākām niansēm. Ja pie Preču saņemšanas tika ievadīta nepareiza cena, tad labojumus ir iespējams veikt divos veidos:

1) Ja uzņēmums izmanto FIFO izmaksu aprēķināšanas modeli

A) Ja prece, kurai norādīta nepareiza cena vēl nav pārdota vai nosūtīta, tad Preču saņemšanu var atcelt – uzklikšķiniet uz nepareizi ievadītās rindas numuru tā, lai visa rinda kļūtu aktīva, tad nospiediet Backspace taustiņu. Pāri rindai parādīsies sarkana līnija.
Pēc tam ir iespējams sastādīt jaunu Saņemto preču ierakstu. Atceļot Noliktavā saņemtā preces, programma automātiski atceļ arī finanšu ierakstu.

Ja iepriekš Artikulam Noliktavas statuss bija 0, tad atcelšanas vietā preci, kas ir pieņemta noliktavā ar nepareizu Saņemto preču ierakstu, var vienkārši norakstīt. Pēc tam var sastādīt jaunu Noliktavas Preču saņemšanu ar pareizu cenu.

B) Ja prece, kurai norādīta nepareiza cena, jau ir pārdota vai izsūtīta, tad nepareizo ierakstu izdzēst nevar.
Ja iepriekš noliktavā tas pats artikuls ir bijis ar citu cenu, tad konkrētās preces Noliktavas statuss ir uz brīdi jāiztukšo, lai nodrošinātu pareizu FIFO secību. Atveriet Noliktavas atlikuma detalizēto atskaiti, konstatējiet kopējo preču skaitu Noliktavā un veiciet visu preču norakstīšanu, lai noliktavā uzrādītais preču skaits būtu 0. Tad sastādiet jaunu, pareizu Saņemto preču ierakstu.

Ja iepriekš Noliktavā bija preces no dažādām partijām un ar dažādu cenu, tad ir jāievada vairāki atsevišķi Saņemto preču ieraksti tādā pašā secībā, kādā tie pirms tam tika saņemti Noliktavā. Katrā Noliktavas Saņemto preču ierakstā norādiet atbilstošo pirkuma cenu.

2) Ja uzņēmums izmanto vidējo svērto izmaksu aprēķināšanas metodi

Modulī Loģistika > Rutīnas > Apkalpošana > Novecojušo preču pārvērtēšana, ar kuru ir iespējams mainīt Artikula iepirkuma cenu, neveicot norakstīšanu un noliktavas ienākumu.

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus