Ievadiet atslēgas vārdu vai skatiet zemāk atrodamo tēmu izvēli

Atjaunots 07. oktobris 2022

Kā izveidot jaunu konferenci?

Konferences ir kā visiem pieejamas pastkastes/mapes: to saturs ir redzams ikvienam lietotājam, ja vien nav iestatīti ierobežojumi tās piekļuvei. Atšķirībā no lietotāja pastkastes, ziņas var nosūtītīt tikai uz Konferenci vai vairākām. Var izveidot mapju sistēmu ar apakškonferencēm, gluži kā uz datora, bet tās būs pieejamas visiem lietotājiem no jebkuras atrašanās vietas.

Noklikšķinot uz ikonas Konferences Navigācijas centrā var apskatīt jau izveidotās Konferences. Lai izveidotu jaunu konferenci, nospiediet “Jauns” un tiks atvērts logs “Konference/Pastkaste: Jauns”.

Laukā “Nosaukums” – norādiet Konferences nosaukumu, pārliecinieties vai tas ir norādīts bez kļūdām – pēc ziņojumu iesūtīšanas tajā, nosaukumu mainīt vairs nebūs iespējams.

Laukā “Klase” – izmantojiet Crtl+Enter (Mac:Cmd+Enter), lai izvēlētos no piedāvātājām klasēm: Konference, Jaunumi, Ziņojumu dēlis, Bibliotēka, Mape, Arhīvs. Atšķirība starp šim iespējām ir Konferences ikonas izskats.

Sadaļā “Identifikators” – varat norādīt maksimālo ziņu skaitu, kā arī ziņu glabāšanas ilgumu.

Lauku “Lietotājs” atstājiet tukšu. Veidojot konferenci tas nav nepieciešams.

Ja “Konferences pieejas līmenis” atstāsiet tukšu – tās saturs būs pieejams visiem programmas lietotājiem. Ja norādīsiet jau esošu Pieejas līmeņa grupu vai veidosiet jaunu, konferenci varēs atvērt lietotājs, kam ir pievienota tāda pati Pieejas līmeņa grupa lietotāja pastkastei.

Pēc visas informācijas ievadīšanas, saglabājiet ierakstu.

 

 

 

Vai šis raksts bija noderīgs? Jūsu novērtējums palīdzēs mums uzlabot šo vietni.

Paldies par novērtējumu! Ja vēlaties, varat pievienojiet savu komentāru un kontaktinformāciju, lai mēs varētu ar Jums sazināties.
Paldies par novērtējumu!
Neizdevās nosūtīt komentāru

Trīs atslēgas finanšu sirdsmieram

17. maijs 2024

Kurš uzņēmumā rūpējas par finanšu… Lasīt tālāk

Ietaupi 40% laika: Kā EDS API integrācija atvieglo grāmatvežu darbu

10. maijs 2024

Vienkārša, droša un ērta datu… Lasīt tālāk

Vai iespējams apvienot attālinātu strādāšanu ar ceļošanu?

30. aprīlis 2024

Evitas pieredzes stāsts par ceļošanu… Lasīt tālāk