Ātrā meklēšana!

Kā izveidot jaunu konferenci?Atjaunināts 14. marts 2021

Konferences ir kā visiem pieejamas pastkastes/mapes: to saturs ir redzams ikvienam lietotājam, ja vien nav iestatīti ierobežojumi tās piekļuvei. Atšķirībā no lietotāja pastkastes, ziņas var nosūtītīt tikai uz Konferenci vai vairākām. Var izveidot mapju sistēmu ar apakškonferencēm, gluži kā uz datora, bet tās būs pieejamas visiem lietotājiem no jebkuras atrašanās vietas.

Noklikšķinot uz pogas [Konferences] Navigācijas centrā var apskatīt jau izveidotās Konferences. Lai izveidotu jaunu konferenci, nospiediet [Jauns] un tiks atvērts logs ‘Konference/Pastkaste: Jauns’.

Laukā ‘Nosaukums’ norādiet Konferences nosaukumu, pārliecinieties vai tas ir norādīts bez kļūdām – pēc ziņojumu iesūtīšanas tajā, nosaukumu mainīt vairs nebūs iespējams.

Laukā ‘Klase’, izmantojot Crtl+Enter (Mac:Cmd+Enter), lai izvēlētos no piedāvātājām klasēm: Konference, Jaunumi, Ziņojumu dēlis, Bibliotēka, Mape, Arhīvs. Atšķirība starp šim iespējām ir Konferences ikonas izskats.

Sadaļā ‘Identifikators’ varat norādīt maksimālo ziņu skaitu, kā arī ziņu glabāšanas ilgumu.

Lauku ‘Lietotājs’ atstājat tukšu, Veidojot konferenci tas nav nepieciešams.

Ja Konferences pieejas līmenis atstāsiet  tukšu – tās saturs būs pieejams visiem programmas lietotājiem. Ja norādīsiet jau esošu Pieejas līmeņa grupu vai veidosiet jaunu, konferenci varēs atvērt lietotājs, kam ir pievienota tāda pati Pieejas līmeņa grupa lietotāja pastkastei.

Pēc visas informācijas ievadīšanas, saglabājiet ierakstu.

 

 

 

Märksõnad:
Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Paldies par atsauksmēm!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus