Ātrā meklēšana!

Kā izveidot pagaidu Cenu lapu konkrētam periodam?Atjaunināts 02. janvāra 2023

Ja esat izveidojuši un izmantojat Cenu lapas, tad tās var aizstāt ar pagaidu Cenu lapām, piemēram, lai veidotu kampaņas. Kampaņai ir jāizveido jauna Cenu lapa modulī Pārdošanas vadība > reģistrā Cenu lapas > Veidot – Jauna cenu lapa.

Aizvietot – šis lauks tiek izmantots kopā ar lauku “Periods”. Tas tiek izmantots gadījumā, ja Klientam vai Klienta klasei ir noteikta parastā Cenu lapa, bet uz kādu laiku vēlaties izmantot citu Cenu lapu.

  1. Parastajā Cenu lapā atstājiet laukus “Periods” un “Aizvietot” tukšus.
  2. Izveidojiet jaunu pagaidu Cenu lapu, norādiet tās derīguma laiku un laukā “Aizstāt” ievadiet parastās Cenu lapas kodu. Klientu vai Klientu klasi mainīt nevajag.
  3. Ievadot piedāvājumus, klientu pasūtījumus vai rēķinus, norādītajā periodā tiks izmantota pagaidu Cenu lapa. Pirms un pēc šī perioda tiks izmantots parastais cenrādis.

Piedāvājumu un izejošo rēķinu gadījumā, nosakot periodu, tiek ņemts vērā piedāvājuma un rēķina datums. Pasūtījumu gadījumā izšķirošais var būt Pasūtījuma, Plānotās izsūtīšanas vai Nosūtīšanas datums. Tas tiek noteikts, pamatojoties uz Klienta kartītes sadaļā “Cenas” veikto izvēli “Cenas pēc”.

Lasiet vēl:
Kā vienlaikus mainīt cenu visiem artikuliem?

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus