Ātrā meklēšana!

Kā izveidot Cenu lapu?Atjaunināts 15. oktobris 2021

Cenu lapas ļauj automātiski uzturēt vairākas paralēlas cenu sistēmas artikuliem, piemēram, mazumtirdniecības, vairumtirdzniecības un bāzes cenas. Vai arī cenas ar un bez PVN, lai izmantotu tās kases sistēmas integrācijai, piemēram, ar Tiki-Taka Pay.

Šajā rakstā aprakstītas pamatdarbības, kas jāveic, lai izveidotu cenu lapu, kas aprēķina cenas ar PVN no bāzes cenām bez PVN, taču šādā pašā veidā var veidot dažādas citādas formulas un cenu lapas pēc nepieciešamības.

 

Visi minētie iestatījumi un reģistri ir atrodam modulī Pārdošanas vadība produktā Standard Books vai modulī Cenu veidošana produktā Standard ERP

  1. Izveido nepieciešamās formulas reģistrā Cenu formulas, piemēram, lai pareizinātu bāzes cenu ar 1.21

2. Izveido jaunu cenu lapu:

    1. izvēlas PVN: Iekļaut (tikai šajā specifiskajā gadījumā, kad mērķis ir tiešām izveidot cenas ar PVN)
    2. ievada visas nepieciešamās artikulu grupas vai/un specifiskus artikulus (izvēloties pirmajā kolonnā Rindas veids: artikuls)
    3. katrai rindai izvēlas nepieciešamo formulu, piemēram, PVN21

3. Palaist apkalpošanu Pārrēķināt cenas, izvēloties nupat izveidoto Cenu lapu. Šai apkalpošanai vajadzētu reģistrā Cenas izveidot atbilstošus ierakstus ar cenām ar PVN

4. Ir iespējams šo darbību padarīt par automātisku izmantojot Sistēmas moduļa iestatījumu Automātiskie fona uzdevumi, piemēram, šādi:

Vairāk lasi šeit: hansamanuals.com

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Paldies par atsauksmēm!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus