Ātrā meklēšana!

Kā pareizi izlabot finanšu ierakstu?Atjaunināts 08. maijs 2020

Kad ieraksts ir atvērts, ir redzama Darbību (“zobrats”) izvēlne, ar kuras palīdzību ir iespējams veikt dažādus ieraksta labojumus. Labojumus ir iespējams veikt 2 dažādos veidos.

A) KOPIJAS LABOŠANA AR IERAKSTU
1. Atver nepareizi ievadīto ierakstu un izvēlnē “Veidot” izvēlies “Ieraksta kopija”. Šādā veidā no nepareizā ieraksta tiks izveidota kopija.
2. Darbību izvēlnē izvēlies “Debeta un kredīta maiņa”. Šādā veidā tiek mainītas ieraksta rindas (kredīta summas tiks pārveidotas par debeta summām un otrādi). Šādā veidā nepareizais ieraksts tiek atcelts.
3. Tagad uz tā paša kopijas ieraksta atzīmē Darbību izvēlnē izvēli “Korekcija”. Ierakstā automātiski parādīsies jauna rinda, kurā vari norādīt kļūdainā oriģinālā ieraksta numuru “Korekcija grāmatojumam”. Ievadi finanšu ieraksta numuru (NB! Kopā ar pārskata gada kodu), kuru vēlies labot. Nākamajās rindās ievadi jaunus ierakstus. Kad viss ir pabeigts, tad Saglabā. Labotais ieraksts tiek saglabāts, bet vecais oriģinālais ieraksts tiek automātiski atzīmēts kā labots.

B) ORIĢINĀLĀ IERAKSTA LABOŠANA
Labojot oriģinālo ierakstu, uz ieraksta tiks norādīti lietotāja iniciāļi. 
1. Atver kļūdaino ierakstu, kuru vēlies labot. Darbību izvēlnē izvēlies “Labojums”. Ierakstam tiek pievienota jauna rinda, kurā redzēsi savus iniciāļus un ieraksta datumu.
2. Tagad kļūdainā rinda ir jānosvītro. Lai to izdarītu, atzīmē rindu, nospiežot uz rindas numura tā, lai visa rinda kļūtu aktīva. Nospied uz klaviatūras taustiņu “Backspace”, un uz rindas parādīsies sarkana līnija. Ievadi jaunu rindu un saglabā karti.
3. Ja kļūda ir ieraksta galvenē, nevis rindās (piemēram, ieraksta datums nav pareizs), tad vari to labot, izmantojot labojuma atzīmi. Izvēlies “Labojums” un izmaini datumu atbilstoši nepieciešamībai. Lai izlabotu Tekstu vai Atsauksmi, Labojuma atzīme nav jāizmanto.

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Paldies par atsauksmēm!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus