Standard Books - Excellent> Palīdzības dienests> Drošība> Programmas lietotāji> Kā paslēpt kompānijas, kuras lietotājam nav nepieciešams izmantot?

Ievadiet atslēgas vārdu vai skatiet zemāk atrodamo tēmu izvēli

Atjaunots 01. jūlijs 2024

Kā paslēpt kompānijas, kuras lietotājam nav nepieciešams izmantot?

Programmā ir iespējams veikt grāmatvedību vairākiem uzņēmumiem. Piemēram, grāmatvedības ārpakalpojumu sniedzēji var programmai pievienot līdz 199 kompānijas, atkarībā no programmas. Tas var radīt situāciju, ka visiem programmas lietotājiem nav jāredz un jāspēj piekļūt visām kompānijām.

To var atrisināt, paslēpjot noteiktiem lietotājiem nevajadzīgās kompānijas kompāniju sarakstā. Lai to izdarītu, ir jāveic sekojoši iestatījumi katra lietotāja darbavietā.

1. Startējiet lietotāja datorā klienta programmu un atveriet kompāniju sarakstu (Navigācijas centrā nospiežot uz Kompānija ikonas). Ieejiet kādā no kompānijām, kas lietotājam ir vajadzīgs.

2. Aizveriet klienta programmu, izvēloties izvēlnē Fails > Iziet.
No jauna palaidiet klienta programmu un atveriet kompāniju sarakstu (Navigācijas centrā nospiežot uz Kompānija ikonas). Ja nepieciešams, nospiediet Cancel. Šoreiz nevienā uzņēmumā neieejiet.

3. Logā no “Zobrata” darbību izvēlnes izvēlieties “Atvērt kompāniju iestatījumu”. Atvērtajā tabulā dodieties uz B sadaļu.

4.  Visiem uzņēmumiem, kas lietotājam nav jāredz, kolonnā “Statuss” ar Ctrl+Enter taustiņu kombināciju atzīmējiet “Neaktīvs”. Ja vēlaties, lai lietotājam nebūtu redzami neaktīvo uzņēmumu nosaukumi, tad slejā “Nosaukums” varat izdzēst uzņēmumu nosaukumus. Piemēram, aizstājot tos ar atstarpi.
NB! Kodu izdzēst nedrīkst!

Ja tagad saglabāsiet kompāniju iestatījuma logu un restartēsiet programmu, tad šajā datorā lietotājs neredzēs nevienu lieku uzņēmumu.

Papildus ieiešanu uzņēmumos var ierobežot, izveidojot Personas ierakstu un nosakot lietotāja tiesības katram uzņēmumam atsevišķi.

Vai šis raksts bija noderīgs? Jūsu novērtējums palīdzēs mums uzlabot šo vietni.

Paldies par novērtējumu! Ja vēlaties, varat pievienojiet savu komentāru un kontaktinformāciju, lai mēs varētu ar Jums sazināties.
Paldies par novērtējumu!
Neizdevās nosūtīt komentāru

BI rīki budžeta plānošanā – moderna un racionāla pieeja

14. jūnijs 2024

Viens no galvenajiem finanšu direktora… Lasīt tālāk

Darbs no viensētas Kurzemē: ieguvumi un izaicinājumi

06. jūnijs 2024

Bija saulaina diena, kad devos… Lasīt tālāk

Excellent Latvia – jūsu partneris digitalizācijas ceļā

30. maijs 2024

Excellent Latvia – jūsu partneris… Lasīt tālāk