Ātrā meklēšana!

Kā paslēpt kompānijas, kuras lietotājam nav nepieciešams izmantot?Atjaunināts 08. maijs 2020

Programmā ir iespējams veikt grāmatvedību vairākiem uzņēmumiem. Piemēram, grāmatvedības ārpakalpojumu sniedzēji var programmai pievienot līdz 199 kompānijas, atkarībā no programmas. Tas var radīt situāciju, ka visiem programmas lietotājiem nav jāredz un jāspēj piekļūt visām kompānijām.

To var atrisināt, paslēpjot noteiktiem lietotājiem nevajadzīgās kompānijas kompāniju sarakstā. Lai to izdarītu, ir jāveic sekojoši iestatījumi katra lietotāja darbavietā.

1. Palaid lietotāja datorā klienta programmu un atver kompāniju sarakstu. Ieej kādā no kompānijām, kas lietotājam ir vajadzīgs.  

2. Aizver klienta programmu, izvēloties izvēlnē Standard Books/Standard ERP – “Iziet”.
No jauna palaid klienta programmu un atver kompāniju sarakstu. Ja nepieciešams, nospied ”Cancel”. Šoreiz nevienā uzņēmumā neieej. 

3. Logā no darbību izvēlnes (“zobrats”) izvēlies “Atvērt kompāniju iestatījumu”. Atvērtajā tabulā dodies uz B sadaļu.

4.  Visiem uzņēmumiem, kas lietotājam nav jāredz, kolonnā “Statuss” ar Ctrl+Enter taustiņu kombināciju atzīmē “Neaktīvs”. Ja vēlies, lai lietotājam nebūtu redzami neaktīvo uzņēmumu nosaukumi, tad slejā “Nosaukums” vari izdzēst uzņēmumu nosaukumus. Piemēram, aizstājot tos ar atstarpi.
NB! Kodu izdzēst nedrīkst!

Ja tagad saglabāsi kompāniju iestatījuma logu un restartēsi programmu, tad šajā datorā lietotājs neredzēs nevienu lieku uzņēmumu.

Papildus ieiešanu uzņēmumos var ierobežot, izveidojot Personas ierakstu un nosakot lietotāja tiesības katram uzņēmumam atsevišķi.

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Paldies par atsauksmēm!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus