Ātrā meklēšana!

Kā paslēpt kompānijas, kuras lietotājam nav nepieciešams izmantot?Atjaunināts 19. decembr 2022

Programmā ir iespējams veikt grāmatvedību vairākiem uzņēmumiem. Piemēram, grāmatvedības ārpakalpojumu sniedzēji var programmai pievienot līdz 199 kompānijas, atkarībā no programmas. Tas var radīt situāciju, ka visiem programmas lietotājiem nav jāredz un jāspēj piekļūt visām kompānijām.

To var atrisināt, paslēpjot noteiktiem lietotājiem nevajadzīgās kompānijas kompāniju sarakstā. Lai to izdarītu, ir jāveic sekojoši iestatījumi katra lietotāja darbavietā.

1. Startējiet lietotāja datorā klienta programmu un atveriet kompāniju sarakstu (Navigācijas centrā nospiežot uz Kompānija ikonas). Ieejiet kādā no kompānijām, kas lietotājam ir vajadzīgs.

2. Aizveriet klienta programmu, izvēloties izvēlnē Fails > Iziet.
No jauna palaidiet klienta programmu un atveriet kompāniju sarakstu (Navigācijas centrā nospiežot uz Kompānija ikonas). Ja nepieciešams, nospiediet Cancel. Šoreiz nevienā uzņēmumā neieejiet.

3. Logā no “Zobrata” darbību izvēlnes izvēlieties “Atvērt kompāniju iestatījumu”. Atvērtajā tabulā dodieties uz B sadaļu.

4.  Visiem uzņēmumiem, kas lietotājam nav jāredz, kolonnā “Statuss” ar Ctrl+Enter taustiņu kombināciju atzīmējiet “Neaktīvs”. Ja vēlaties, lai lietotājam nebūtu redzami neaktīvo uzņēmumu nosaukumi, tad slejā “Nosaukums” varat izdzēst uzņēmumu nosaukumus. Piemēram, aizstājot tos ar atstarpi.
NB! Kodu izdzēst nedrīkst!

Ja tagad saglabāsiet kompāniju iestatījuma logu un restartēsiet programmu, tad šajā datorā lietotājs neredzēs nevienu lieku uzņēmumu.

Papildus ieiešanu uzņēmumos var ierobežot, izveidojot Personas ierakstu un nosakot lietotāja tiesības katram uzņēmumam atsevišķi.

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus