Ievadiet atslēgas vārdu vai skatiet zemāk atrodamo tēmu izvēli

Atjaunots 16. maijs 2024

Lietotāja piekļuves tiesības

Pēc jauna lietotāja izveidošanas ir iespējams noteikt lietotāja piekļuves tiesības programmā.

 

1. Ejet uz moduli Sistēma > Reģistri > Personas.

Personas reģistrā Lietotājam var izsniegt vai nu programmas bāzes pamata pilnu pieeju vai aizliegt piekļuvi pilnīgi visam (bez pieejas) un atļaut tikai atsevišķas darbības ar Personu grupas iestatījuma palīdzību.

Personu grupas – piešķiriet lietotājam konrētu personu grupu (skatīt 2.punktu)

Augstāk redzamā piemērā Lietotājam ir “Starta piekļuves līmenis – ar pilnu pieeju”, kas atļauj veikt visas nepieciešamās pamatdarbības, lai gan neiekļauj dažas īpašas darbības:

  • atgrāmatot ierakstus
  • piekļuve modulim “Datu bāzes apkalpošana”

2. Ja nepieciešams veikt papildus piekļuves tiesību pārvaldību, tas iespējams izmantojot moduli Sistēma > Iestatījumi > Personu grupas.

Ja personai ir “Pilnas pieejas līmenis”, tad iespējams izveidot grupu, kas kādas konkrētas darbības vai datus liedz redzēt.

Ja personai ir “Bez pieejas līmenis”, tad iespējams izveidot grupu, kas dos tiesības redzēt un darboties tikai ar kādu konkrētu moduli, reģistru, iestatījumu, atskati, utt.

Katrā konkrētajā grupā ir iespējams piešķirt vai atņemt dažādas tiesības darbībai programmā. Lai piemērotu grupas uzstādījumus, kods (piemēram, ADMIN) ir jāievada Personas reģistrā pie Personas grupas. Personai iespējams izsniegt vairākas Personu grupu piekļuves tiesības, atdalot tās ar komatu.

Skatīt zemāk redzamo attēlu. Šajā piemērā noliktavas darbiniekam, kuram ir pilnas pieejas starta personas līmenis, tiek piemērota grupa, kas noslēgs pieeju algas un personāla moduļiem. No loģistikas moduļa būs iespējams redzēt visu izņemot preču norakstīšanas reģistru.

Jūs varētu interesēt arī šie raksti:

Kā pievienot jaunu lietotāju?

Vai šis raksts bija noderīgs? Jūsu novērtējums palīdzēs mums uzlabot šo vietni.

Paldies par novērtējumu! Ja vēlaties, varat pievienojiet savu komentāru un kontaktinformāciju, lai mēs varētu ar Jums sazināties.
Paldies par novērtējumu!
Neizdevās nosūtīt komentāru

Trīs atslēgas finanšu sirdsmieram

17. maijs 2024

Kurš uzņēmumā rūpējas par finanšu… Lasīt tālāk

Ietaupi 40% laika: Kā EDS API integrācija atvieglo grāmatvežu darbu

10. maijs 2024

Vienkārša, droša un ērta datu… Lasīt tālāk

Vai iespējams apvienot attālinātu strādāšanu ar ceļošanu?

30. aprīlis 2024

Evitas pieredzes stāsts par ceļošanu… Lasīt tālāk