Ātrā meklēšana!

Lietotāja piekļuves tiesībasAtjaunināts 12. jūnija 2023

Pēc jauna lietotāja izveidošanas ir iespējams noteikt lietotāja piekļuves tiesības programmā.

 

1. Ejet uz moduli Sistēma > Reģistri > Personas.

Personas reģistrā Lietotājam var izsniegt vai nu programmas bāzes pamata pilnu pieeju vai aizliegt piekļuvi pilnīgi visam (bez pieejas) un atļaut tikai atsevišķas darbības ar Personu grupas iestatījuma palīdzību.

Personu grupas – piešķiriet lietotājam konrētu personu grupu (skatīt 2.punktu)

Augstāk redzamā piemērā Lietotājam ir “Starta piekļuves līmenis – ar pilnu pieeju”, kas atļauj veikt visas nepieciešamās pamatdarbības, lai gan neiekļauj dažas īpašas darbības:

  • atgrāmatot ierakstus
  • piekļuve modulim “Datu bāzes apkalpošana”

2. Ja nepieciešams veikt papildus piekļuves tiesību pārvaldību, tas iespējams izmantojot moduli Sistēma > Iestatījumi > Personu grupas.

Ja personai ir “Pilnas pieejas līmenis”, tad iespējams izveidot grupu, kas kādas konkrētas darbības vai datus liedz redzēt.

Ja personai ir “Bez pieejas līmenis”, tad iespējams izveidot grupu, kas dos tiesības redzēt un darboties tikai ar kādu konkrētu moduli, reģistru, iestatījumu, atskati, utt.

Katrā konkrētajā grupā ir iespējams piešķirt vai atņemt dažādas tiesības darbībai programmā. Lai piemērotu grupas uzstādījumus, kods (piemēram, ADMIN) ir jāievada Personas reģistrā pie Personas grupas. Personai iespējams izsniegt vairākas Personu grupu piekļuves tiesības, atdalot tās ar komatu.

Skatīt zemāk redzamo attēlu. Šajā piemērā noliktavas darbiniekam, kuram ir pilnas pieejas starta personas līmenis, tiek piemērota grupa, kas noslēgs pieeju algas un personāla moduļiem. No loģistikas moduļa būs iespējams redzēt visu izņemot preču norakstīšanas reģistru.

Lasiet vēl:

Kā pievienot jaunu lietotāju?

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus