Ātrā meklēšana!

Kā var sastādīt vienu kopīgu rēķinu par vairākiem pasūtījumiem?Atjaunināts 08. maija 2020

To ir iespējams izdarīt, izmantojot apkopes funkciju modulī Pārdošanas vadība – Rutīnas – Apkalpošana – Veidot apvienoto rēķinu.

Ar šo funkciju var vienlaicīgi sastādīt lielu skaitu Realizācijas rēķinu. Funkcija sameklē visus apstiprinātos sūtījumus, par kuriem nav vēl sastādīts rēķins, un sastāda par tiem neapstiprinātus Rēķinus. Rēķinos ir norāde uz Klientu pasūtījumu, par kuru tas ir sastādīts. Dažādi tā paša klienta Nosūtījumi, kas sastādīti dažādu Klientu pasūtījumu izpildei, tiek apvienoti vienā Rēķinā ar nosacījumu, ka visos Klientu pasūtījumos ir izmantots tas pats Samaksas nosacījums. Pretējā gadījumā par katru Samaksas nosacījumu tiek sastādīts atsevišķs rēķins.
Visus izveidotos rēķinus var vienlaicīgi apstiprināt Rēķinu pārskata logā. Visas nepieciešamās izmaiņas ir jāveic pirms Rēķinu apstiprināšanas.
Ja vēlies par katru Klientu pasūtījumu sastādīt atsevišķu rēķinu, tad izmanto funkciju Apkalpošanā “Veidot rēķinus nosūtītajiem pasūtījumiem”.

Iestatīšanas logā ir iespējams izvēlēties, vai Rēķini tiks sastādīti tikai noteiktam Klientam vai Klientu klasei, vai arī Klientu intervālam (norādot intervālu, atdali pirmo un pēdējo kodu ar kolu).
Rēķins netiek sastādīts klientiem ar atzīmi “Gaida” (kuru Kontaktu kartē ir atzīmēta izvēle “Gaida”).
Sastādot Rēķinus par tādiem Klientu pasūtījumiem, kuru “Izsūtīšanas nosacījumu” lapā laukā “Rēķina maksātājs” ir norādīts cits rēķina maksātājs (piemēram, rēķins jāsūta līzinga firmai), tad ir jāievada rēķina maksātājs, nevis Pasūtījuma galvenē norādītais klienta kods. Ja nav vēlēšanās ierobežot Rēķinu sastādīšanu tikai noteiktiem klientiem, tad visi lauki ir jāatstāj tukši.
Ar noteiktām izvēlēm ir iespējams noteikt, kādi rēķini tiks sastādīti.

(“Enterprise” un ERP versijā modulis Tirdzniecības vadība = Tirdzniecības pasūtījumi)

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus