Ātrā meklēšana!

Kādā veidā transporta izmaksas var pievienot noliktavas saņemtām precēm?Atjaunināts 08. maijs 2020

Pieņemot preces noliktavā, ir iespējams artikula pašizmaksai pievienot arī transporta izmaksas tā, lai noliktavā pieņemtās preces cena ietvertu arī transporta izmaksas. Transporta izmaksas ir iespējams ievadīt Saņemtās preces kartiņā kājenes laukā “Piegāde” vai arī H iedaļas slejā “Piegāde”. Artikula transporta izmaksas (par vienību) tiek pievienotas noliktavas saņemto preču pirkuma cenas kopsummai. Transporta izmaksas tiek aprēķinātas vietējā valūtā (1. Bāzes valūtā).

Transporta izmaksas var pievienot katrai rindai atsevišķi, vai arī tās var ievadīt kā kopsummu par visu sūtījumu. Kājenē ievadītā transporta izmaksu kopsumma tiek sadalīta starp rindām atbilstoši katras rindas pirkuma cenas summai. Lai transporta izmaksas tiktu sadalītas pareizi, norādi transporta izmaksas tikai pēc tam, kad rindās ir ievadīta visa informācija par artikuliem un to daudzumiem.

No Pasūtījuma sastādītajās Saņemtās precēs transporta izmaksas tiek ievadītas no pasūtījuma kājenē esošā Piegādes lauka vai, ja tas ir tukšs, no Pasūtījuma iedaļas “Papildizmaksas” Transporta izmaksu lauka (to proporcionāli sadalot starp rindām). Finanšu ierakstā, kas sastādīts no Saņemtās preces, tiek kreditēts Saņemtās preces transporta izmaksu konts transporta izmaksu apmērā no iestatījuma “Kontējumu sastādīšana noliktavai”.

Ja, sadalot kājenē norādītās transporta izmaksas starp rindām, paliek pāri zināma summa, tad šī summa tiek ieskaitīta Transporta cenas atšķirību kontā no iestatījuma “Kontējumu sastādīšana noliktavai”.

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Paldies par atsauksmēm!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus