Ātrā meklēšana!

Kādā veidā transporta izmaksas var pievienot noliktavas saņemtām precēm?Atjaunināts 17. oktobr 2022

Pieņemot preces noliktavā, ir iespējams artikula pašizmaksai pievienot arī transporta izmaksas tā, lai noliktavā pieņemtās preces cena ietvertu arī transporta izmaksas.

Transporta izmaksas ir iespējams ievadīt modulī Loģistika > reģistrs Saņemtās preces > Veidot – Jauna preču saņemšana > kartiņā kājenes laukā “Piegāde” vai arī H iedaļas slejā “Piegāde”.

 

Artikula transporta izmaksas (par vienību) tiek pievienotas noliktavas saņemto preču pirkuma cenas kopsummai. Transporta izmaksas tiek aprēķinātas vietējā valūtā (1. Bāzes valūtā).

Transporta izmaksas var pievienot trīs veidos:

  1. Katrai rindai atsevišķi (H iedaļas slejā “Piegāde”)
  2. Tās var ievadīt kā kopsummu par visu sūtījumu. Kājenē ievadītā transporta izmaksu kopsumma (lauks “Piegāde”) tiek sadalīta starp rindām atbilstoši katras rindas pirkuma cenas summai. Lai transporta izmaksas tiktu sadalītas pareizi, norādiet transporta izmaksas tikai pēc tam, kad rindās ir ievadīta visa informācija par artikuliem un to daudzumiem.
  3. No Pasūtījuma izveidotajās Saņemtajās precēs transporta izmaksas tiek ievadītas no pasūtījuma kājenē esošā Piegādes lauka. Ja tas ir tukšs – no moduļa Loģistika > reģistra Pasūtījumi > iedaļas “Papildizmaksas” Transporta izmaksu lauka (to proporcionāli sadalot starp rindām).

 

Pēc noklusējuma visas papildizmaksas Pasūtījumā būs bez precizējošiem nosaukumiem. Ja vēlaties nodefinēt papildizmaksu iemeslu (kā Transports piemērā augstāk), tad dodieties uz moduli Loģistika > iestatījumu Papildu lauku definēšana – papildizm. Šeit lauku nosaukumus var aizstāt ar sev vēlamajiem.

 

Finanšu ierakstā, kas sastādīts no Saņemtās preces, tiek kreditēts Saņemtās preces transporta izmaksu konts transporta izmaksu apmērā no moduļa Loģistika > iestatījuma Kontējumu sastādīšana noliktavai.

Ja, sadalot kājenē norādītās transporta izmaksas starp rindām, paliek pāri zināma summa, tad šī summa tiek ieskaitīta Transporta cenas atšķirību kontā no moduļa Loģistika > iestatījuma Kontējumu sastādīšana noliktavai.

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus