Ievadiet atslēgas vārdu vai skatiet zemāk atrodamo tēmu izvēli

Atjaunots 17. oktobris 2022

Kādā veidā transporta izmaksas var pievienot noliktavas saņemtām precēm?

Pieņemot preces noliktavā, ir iespējams artikula pašizmaksai pievienot arī transporta izmaksas tā, lai noliktavā pieņemtās preces cena ietvertu arī transporta izmaksas.

Transporta izmaksas ir iespējams ievadīt modulī Loģistika > reģistrs Saņemtās preces > Veidot – Jauna preču saņemšana > kartiņā kājenes laukā “Piegāde” vai arī H iedaļas slejā “Piegāde”.

 

Artikula transporta izmaksas (par vienību) tiek pievienotas noliktavas saņemto preču pirkuma cenas kopsummai. Transporta izmaksas tiek aprēķinātas vietējā valūtā (1. Bāzes valūtā).

Transporta izmaksas var pievienot trīs veidos:

  1. Katrai rindai atsevišķi (H iedaļas slejā “Piegāde”)
  2. Tās var ievadīt kā kopsummu par visu sūtījumu. Kājenē ievadītā transporta izmaksu kopsumma (lauks “Piegāde”) tiek sadalīta starp rindām atbilstoši katras rindas pirkuma cenas summai. Lai transporta izmaksas tiktu sadalītas pareizi, norādiet transporta izmaksas tikai pēc tam, kad rindās ir ievadīta visa informācija par artikuliem un to daudzumiem.
  3. No Pasūtījuma izveidotajās Saņemtajās precēs transporta izmaksas tiek ievadītas no pasūtījuma kājenē esošā Piegādes lauka. Ja tas ir tukšs – no moduļa Loģistika > reģistra Pasūtījumi > iedaļas “Papildizmaksas” Transporta izmaksu lauka (to proporcionāli sadalot starp rindām).

 

Pēc noklusējuma visas papildizmaksas Pasūtījumā būs bez precizējošiem nosaukumiem. Ja vēlaties nodefinēt papildizmaksu iemeslu (kā Transports piemērā augstāk), tad dodieties uz moduli Loģistika > iestatījumu Papildu lauku definēšana – papildizm. Šeit lauku nosaukumus var aizstāt ar sev vēlamajiem.

 

Finanšu ierakstā, kas sastādīts no Saņemtās preces, tiek kreditēts Saņemtās preces transporta izmaksu konts transporta izmaksu apmērā no moduļa Loģistika > iestatījuma Kontējumu sastādīšana noliktavai.

Ja, sadalot kājenē norādītās transporta izmaksas starp rindām, paliek pāri zināma summa, tad šī summa tiek ieskaitīta Transporta cenas atšķirību kontā no moduļa Loģistika > iestatījuma Kontējumu sastādīšana noliktavai.

Vai šis raksts bija noderīgs? Jūsu novērtējums palīdzēs mums uzlabot šo vietni.

Paldies par novērtējumu! Ja vēlaties, varat pievienojiet savu komentāru un kontaktinformāciju, lai mēs varētu ar Jums sazināties.
Paldies par novērtējumu!
Neizdevās nosūtīt komentāru

Trīs atslēgas finanšu sirdsmieram

17. maijs 2024

Kurš uzņēmumā rūpējas par finanšu… Lasīt tālāk

Ietaupi 40% laika: Kā EDS API integrācija atvieglo grāmatvežu darbu

10. maijs 2024

Vienkārša, droša un ērta datu… Lasīt tālāk

Vai iespējams apvienot attālinātu strādāšanu ar ceļošanu?

30. aprīlis 2024

Evitas pieredzes stāsts par ceļošanu… Lasīt tālāk